id: wycsvh

Ewelina walczy z Glejakiem i potrzebuje naszej pomocy!!

Ewelina walczy z Glejakiem i potrzebuje naszej pomocy!!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 056 fundraisers and raised 1 219 165 387 zł

What will you fundraise for today?

Description

ł

Szanowni Państwo,Jak nie raz się Państwo przekonali Ewelka lubi być tam, gdzie jest potrzebna podać pomocną dłoń , otrzeć łzę, wywołać uśmiech nigdy dużo od życia nie wymagała <3 <3 . Dziś zwracamy się do was z Ogromną prośbą by pomóc jej i jej rodzinie.Niedawno okazalo się,że Ewelka zmaga sie z choroba dziś miała operacje a po niej potrzebuje stalej i intensywnej rehabilitacji, zajęć z innymi specjalistami, a także z ciaglym przyjmowaniem leków. Niestety kwota jaką będzie potrzebować przerosnie ich możliwości. Gorąco prosimy o każdą pomoc. Liczy sie każda złotówka za którą będziemy bardzo wdzięczni. Dla was to symboliczna kwota a dla niej cena za życie i zdrowie, gdyż ma dwójkę cudownych dzieci i ma dla kogo żyć i zdrowiec .Jak sama o sobie napisała pod jednym z komentarzy :To znak że dobro powraca starałam się być dobra i życzliwa dla wszystkich przez całe życie i dalej tak będzie bo to jest najlepsze w życiu a dobro opłaca i Bóg i wiara rodzina to najlepsze co mam choć nie zawsze było kolorowo to mimo wszystko trzeba w coś i w kogoś wierzyć bo ten świat nie miał by sensu ????????????Wiec pomóżmy bardzo Was prosze.Trzymajmy zawsze mocno swoje marzenia i wiarę tak, żeby nam się nie pogubiły.Płynąca z nich nadzieja utrzyma nas zawsze na powierzchni.A jej marzeniem jest wyzdrowiec dla siebie męża i dzieci bo są małe i bardzo jej potrzebują !Bardzo proszę o udostępnianie tego posta <3 Dziękuję z całego serducha <3 <3 <3Tylko w grupie jest siła !!!pomóżmy bo ona wiele razy pomogła bezinteresownie <3

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!