id: wyuukz

Leczenie

Leczenie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 168 957 fundraisers and raised 1 217 478 297 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam. Nazywam się Agata Czerwiec mam 45 lat choruje na rzadki nowotwór krwi MDS. Do niedawna nowotwór ten nazywany był stanem przed białaczkowym bo jedynie może przekształcić się w ostrą białaczkę. To niedobre chorobsko sieje powoli spustoszenie w moim organizmie, brak odporności, krwotoki, omdlenia i brak sił. Nie bardzo mogę się pogodzić z brakiem sił to boli najbardziej gdy chcesz obrać ziemniaki a ręce wykręca w drugą stronę. Mój szpik kostny wytwarza niewykształcone komórki które atakują kości. Na wizyte u hematologa państwowo nawet że mam kartę Dilo karta przyśpieszonego leczenia czeka się około pół roku. Więc wszystkie wizyty są prywatne a mając 600 zł chorobowego nie bardzo mnie na nie stać. Teraz czekam na termin do Kilniki chorób rzadkich w Łodzi. Za każdą złotówkę Bardzo Bardzo Dziękuję.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!