id: wzde3t

Wyjazd Misyjny do Zimbabwe 2022

Wyjazd Misyjny do Zimbabwe 2022

Our users created 1 186 952 fundraisers and raised 1 247 843 831 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hej, jestem Feliks, mam 19 lat, jestem energicznym, pełnym chęci do pracy młodym mężczyzną.Każdy kto mnie zna ten wie, że swojej pracy i służbie oddaję się w stu procentach. Nie chcę robić rzeczy bez celu, a pomaganie innym przynosi mi wiele radości.


Od dwóch lat jestem zaangażowany w wolontariat w Fundacji Proem. Od zawsze pomagałem w każdy możliwy sposób, lecz nie wychodziłem daleko poza strefę komfortu. W tym roku zdecydowałem się na wyjazd misyjny do Zimbabwe, razem z innymi wolontariuszami z fundacji. Wyjazd jest do okręgu Mhondoro, gdzie będziemy organizować wypoczynek dla 100 dzieci. Wiem, że codzienność tych dzieci nie jest łatwa i wierzę, że tydzień pełen atrakcji dostarczy im wiele miłości, uśmiechu i wspomnień na cale życie. 


Dodatkowo razem z męskim gronem wyjazdu będziemy budować dom dla lokalnego pastora. Praca w ciężkich warunkach i poświęcenie się często nie jest łatwe, lecz możliwość wpłynięcia na serca dzieci w Afryce, danie im szczęścia daje mi możliwość rozwoju w służbie dla Boga, uczy wielu rzeczy oraz chęci do działania.


Aktualnie jestem przyszłym studentem i stażystą w Fundacji, przez co wykupienie całego wyjazdu jest dla mnie nie możliwe, dlatego zwracam się o pomoc w zebraniu prawie połowy kosztu wyjazdu.


Wierzę, że z pomocą dobrych ludzi, uda mi się pojechać na ten wyjazd. Każda złotówka przybliża mnie do tego celu, a każdemu wpłacającemu daje satysfakcję z pomocy. 


Relacja z misji będzie na moim instagramie @felikssidlo oraz na Facebooku EDU dla Zimbabwe.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 41

 
Hidden data
hidden
MI
The Bakers
100 zł
AC
Agnieszka Crozier
100 zł
RW
Robert
1 300 zł
FS
Filip Sidło
150 zł
RI
Renata i Maciej
200 zł
KK
Krys
100 zł
MP
Malgorzata Politanska
100 zł
RN
Rachel Nelson
hidden
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 2

 
2500 characters
 • BS
  Bogdan Skonieczny

  Trzymam kciuki

  200 zł
 • ES
  Emilia Stelmach

  Powodzenia Feloł! 💪

  50 zł