id: x584bh

Wsparcie dla Sierocińca: Energia słoneczna dla Lepszej Przyszłości Dzieci

Wsparcie dla Sierocińca: Energia słoneczna dla Lepszej Przyszłości Dzieci

Our users created 1 188 078 fundraisers and raised 1 250 380 803 zł

What will you fundraise for today?

Description

Firma AiD Solar wraz z przyjaciółmi, z potrzeby naszych serc, zaangażowaliśmy się we wsparcie Sierocińca Dunia ya Heri w Tanzanii, który oferuje schronienie, opiekę i edukację dla dzieci potrzebujących. Ośrodek ten powstał z inicjatywy polsko-niemieckiej pary: Beaty i Thomasa, którzy ponad 8 lat temu przybyli do Tanzanii z marzeniem o stworzeniu miejsca, które zapewniłoby wsparcie dla dzieci w potrzebie.


Beata i Thomas przez ponad rok mieszkali w namiocie i przy wsparciu wolontariuszy, w tym osób z Polski, budowali każdy budynek ośrodka. Obecnie mają pod swoją opieką 31 dzieci w sierocińcu i około drugiej tyle w szkole.


Aktualnie stoją przed wyzwaniem związanym z nieefektywnymi systemami energii słonecznej, kluczowymi dla funkcjonowania ośrodka. Naszym celem jest zmodernizowanie tych systemów, aby zapewnić stabilne źródło energii dla istniejących i nowych budynków, takich jak kuchnia i szkoła, które są w trakcie budowy.


Twoje wsparcie pomoże Beacie, Thomasowi i całemu zespołowi w zakupie nowoczesnych paneli fotowoltaicznych oraz niezbędnego sprzętu, który umożliwi zapewnienie energii elektrycznej dla wszystkich budynków placówki. Twój wkład pomoże utrzymać kontynuację edukacji i funkcjonowania sierocińca Dunia ya Heri.


W sierocińcu każde dziecko nosi na barkach nie tylko własne historie, lecz cały świat nadziei i wytrwałości. Wśród trudów codzienności, ich uśmiechy są jak promienie słońca, rozświetlając nie tylko własne życie, lecz także serca innych. Wspólnie budują niezwykłą wspólnotę, gdzie brak materialnych dóbr jest zastępowany bogactwem współdzielenia, wzajemnej troski i wiary w lepsze jutro. To miejsce, gdzie nawet najmniejszy gest serdeczności staje się niezwykłą nadzieją na lepszy świat, w którym każde dziecko staje się symbolem siły i niezłomnej determinacji.


Dołącz do naszej misji! Każda darowizna, mała czy duża, przyczyni się do stworzenia lepszego środowiska dla tych wspaniałych dzieci.


Dziękujemy Ci za wsparcie i za każdy wkład w budowanie lepszej przyszłości dla dzieci w sierocińcu Dunia ya Heri.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 9

LK
ParagonDIY
20 zł
PI
Piotr
10 zł
DI
DIY
2 zł
MD
Mariusz MD
1 000 zł
MA
Marek
200 zł
JK
Janek
10 zł
DK
Anonim
20 zł
RE
Remigiusz
300 zł
DK
Darek
100 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!