id: xaeps3

Szyjemy maski dla medyków

Szyjemy maski dla medyków

Our users created 1 188 442 fundraisers and raised 1 251 354 983 zł

What will you fundraise for today?

Description

Z uwagi na trudną sytuację epidemiczną w kraju, a także potencjalną możliwość lokalnych przypadków wystąpienia koronawirusa w powiecie łukowskim, Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa wspólnie z panią Krystyną z firmy „Świat Haftu” postanowiło zorganizować akcję szycia medycznych maseczek dla pracowników służby medycznej. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, a także pozostały personel szpitala to osoby będące na pierwszej linii walki z koronawirusem, dlatego w tym trudnym czasie zasługują oni na szczególne wsparcie ze strony reszty społeczeństwa.


Akcja szycia masek to jedna z wielu inicjatyw, której przyświeca pomoc osobom szczególnie narażonym na zarażenie się śmiercionośnym wirusem. W powiecie łukowskim służba medyczna może też liczyć na wsparcie lokali gastronomicznych czy też środowisk kibicowskich. Każda forma pomocy jest nie do przecenienia i każda zasługuje na najwyższe wyrazy uznania.

 

JAK MOŻNA POMÓC?


Dzięki wpłacie dowolnej kwoty na niniejszą zrzutkę będzie możliwe kupno materiałów niezbędnych do wyprodukowania maseczek, tj:

1. Materiału medycznego – higienicznego podkładu ochronnego, zarejestrowanego w Urzędzie Rejestracji Produktów leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

2. Tasiemek, gumek – które przyszyte zostaną jako uchwyty za uszy

3. Igieł i nici do zszywania masek, dodatkowych przyborów do szycia

4. Rękawiczek i środków do odkażania podczas szycia, worków strunowych w których przekazane zostaną maski


Przedmioty zakupione ze środków ze zbiórki zostaną przekazane wolontariuszom i osobom zajmującym się krawiectwem, którzy następnie szyć będą maski dedykowane między innymi pracownikom szpitala Św. Tadeusza w Łukowie.

 

INNE FORMY WSPARCIA:


Dysponujesz maszyną do szycia? Masz umiejętności krawieckie? Zgłoś się do nas po materiał, służący do szycia masek. Po ich uszyciu maski wrócą do nas i przekazane zostaną służbie medycznej.


Uszyłaś / uszyłeś maski we własnym zakresie i nie wiesz, w jaki sposób przekazać ich szpitalowi? Skontaktuj się z nami, a uzyskasz pomoc!

 

UWAGA!


Przedsięwzięcie w stu procentach ma charakter charytatywny. Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa, jak również firma „Świat Haftu” nie osiąga z jego tytułu żadnych korzyści materialnych, ani osobistych, a uszyte maski medyczne w całości trafią do pracowników służby zdrowia. Zastrzegamy jednak, iż w wyjątkowych sytuacjach przewidywane jest także przekazanie masek innym instytucjom: policji, straży pożarnej.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 29

DZ
Dawid Zdrojewski
101 zł
ŁO
Łukasz Orzeł
100 zł
AK
Adam Kulik
100 zł
JS
Jarosław Skrzyszewski
100 zł
MK
Maciej Kazana
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
90 zł
MA
Ard Ka
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters