id: xbx44b

BOKSujemy się z pandemią - Klub Bokserski Pięściarz

BOKSujemy się z pandemią - Klub Bokserski Pięściarz

Our users created 1 188 440 fundraisers and raised 1 251 337 951 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy Klubowicze, miłośnicy boksu, przyjaciele,

Od 2012 jesteśmy z Wami. Wspólnie trenujemy, przeżywamy sportowe sukcesy, ale też wpieramy się w cięższych chwilach zwątpienia i niepowodzeń. Doskonale wiecie, że Klub Bokserski Pięściarz to nie tylko sala do ćwiczeń, to również ludzie i emocje. Boks to nasza PASJA, dlatego też nie dajemy za wygraną. Ze względu na niezależną od nas sytuację (COVID 19) i konieczność zamknięcia placówki, zostaliśmy pozbawieni możliwości prowadzenia stacjonarnych treningów, kontaktu z wami oraz realizacji innych z naszych projektów. Sytuacja trwa już od dłuższego czasu, tak jak inni zaczynamy widzieć światełko w tunelu, ale do powrotu do „normalności” upłynie jeszcze wiele miesięcy, zmieniających się dynamicznie ustaleń oraz przeciwności, nawet po ponownym otwarciu.ecc76bd869ddb5e2.jpeg


Jednak jako prawdziwi fighterzy nie poddajemy się ! Nasza sportowa dusza na to nie pozwala. Podjęliśmy walkę z zaistniałą sytuacją - prowadzimy zajęcia online LIVE, działamy angażujmy się w nowe projekty, a o Klubie Bokserskim Pięściarz słychać na terenie całej Warszawy i nie tylko. To wszystko po to by być bliżej was - pragniemy motywować do działania i mobilizować do podejmowania regularnych aktywności! Wasza obecność, wsparcie i zaangażowanie są dla nas BEZCENNE. Dlatego nie odpuszczamy i BOKSujemy się z pandemią. Pracujemy nad tym, aby nasz Klub przezwyciężył przeciwności, otworzył się dla was i na wasze potrzeby, abyście mieli gdzie trenować i odnosić kolejne prywatne i zawodowe zwycięstwa - abyście mieli gdzie wrócić.

Jak będziemy funkcjonować w nowej „rzeczywistości” po pandemii? aby odpowiedzieć na to pytanie potrzeba jeszcze sporo czasu, jak i „środków”… Aby pokryć bieżące (i zaległe) opłaty związane z utrzymaniem „Pięściarza” zdecydowaliśmy się założyć tę zrzutkę. Jeśli jesteś z nami, macie możliwość wsparcia, będziemy wdzięczni za dołożenie „ cegiełki” w utrzymaniu Klubu (z nią też wiąże się dodatkowy „sportowy uśmiech od nas” – sprawdźcie na FB KlubBokserskiPiesciarz) . 


Do zobaczenia na ringu,

zespół Klubu Bokserskiego Pięściarz


www.kbpiesciarz.pl

FB: KlubBokserskiPiesciarz

IG: kbpiesciarzWarszawa​​​​​​,​​​​​​ Ludwika Kondratowicza 25

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 39

MO
Marek osiecki
 
Hidden data
500 zł
JA
Jaruś
300 zł
IL
Ilo
260 zł
ST
Stas
240 zł
PC
Piotr Czerwiński
200 zł
 
Hidden data
200 zł
AK
Artur Krysiak
200 zł
MD
Marcin Dzienisik
200 zł
AG
Anna Gajc
200 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!