id: xfnkd8

Daj belfrowi wyjść na spacer :)

Daj belfrowi wyjść na spacer :)

Our users created 1 187 365 fundraisers and raised 1 248 683 991 zł

What will you fundraise for today?

Description

Monia jest naszą koleżanką, wspaniałym pedagogiem, pracującym z dziećmi o specjalnych potrzebach w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Kłecku. Jest osobą o niesamowitej energii zamkniętą z powodu choroby w 4 ścianach swego mieszkania. Pozwólmy jej ponownie korzystać z życia. Pozwólmy jej złapać promienie słońca, pozwólmy jej wyjść na spacer !


W roku 2013 zdiagnozowano u Moniki nowotwór złośliwy – chłoniak nieziarniczy. Usunięto pakiet węzłów chłonnych pachwinowych. Chemioterapia zakończyła się sukcesem. Niestety obecnie na całej nodze zalega obrzęk limfatyczny, który wymaga codziennej kompresjoterapii i rehabilitacji. W perspektywie jest chirurgiczne wytworzenie połączeń limfatycznych oraz liposukcja. Obrzęk limfatyczny poza czynnikiem bólowym ogranicza funkcjonowanie zawodowe i społeczne, wpływa także negatywnie na komfort życia psychicznego.

Codzienna rehabilitacja i kompresjoterapia wymaga znacznych nakładów finansowych (bandaże , pończocha płaskodziana thuasne wykonana na zamówienie, urządzenie do kompresjoterapii, pompa ośmiokomorowa Pressmatic, mankiet uciskowy, wkładka thausne mobiderm, wizyty u specjalistów) i jest prognozowana do końca życia.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 37

MB
Michał B.
500 zł
BN
Barbara Nowak
100 zł
WG
Wiesława Gawałkiewicz
100 zł
KZ
Karolina Zielińska
100 zł
LI
Lidia
100 zł
KZ
Liliana
100 zł
SH
Kasia Lorek
100 zł
MP
Marlena Pindraszak
100 zł
II
Iwona i Maciej
100 zł
EW
Ewa
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!