id: xgys6h

UKS Komorzanka Komorze - Exact Mind Masters 2024

UKS Komorzanka Komorze - Exact Mind Masters 2024

Our users created 1 190 077 fundraisers and raised 1 254 413 657 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jakie zalety niesie ze sobą granie w warcaby?

 

Dzięki temu, że tak zwany „poziom wejścia” do gry w warcaby jest niski to naukę gry można rozpocząć już nawet z czteroletnim dzieckiem. Mali gracze nabywają umiejętności logicznego myślenia bawiąc się podczas krótkich sesji np. gry z rodzicami czy rówieśnikami.

 

W późniejszych etapach gra staje się bardziej wymagająca, a młodzi gracze uczą się cierpliwości, przewidywania ruchów, kombinacji warcabowych. Rozwijają wyobraźnię co pozwala na bardziej kreatywne podejście do postawionych przed nimi problemów. Cieszą się przy tym z wygrywania oraz wyciągają wnioski z przegranych partii. W wieku 6-7 lat dzieci zaczynają uczestniczyć w rozgrywkach szkolnych lub klubowych.

 

 uYTX1tEtpSxBKZgz.png


Dlaczego warto grać w warcaby?

 

Warcaby to przede wszystkim angażująca i przyjemna gra, która potrafi każdemu sprawić mnóstwo radości. To świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi! Dziecko grając od najmłodszych lat, może rozwijać swoje umiejętności socjalne, aparat mowy i wiele więcej. Warcaby uczą także zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim przegrywania i wygrywania (dzięki czemu w przyszłości maluch łatwiej poradzi sobie z emocjami, które wiążą się z tymi sytuacjami). Warcaby są świetnym uzupełnieniem aktywności ruchowej, dzięki czemu dziecko może właściwie rozwijać się psychomotorycznie.

 

  

Czym są zawody warcabowe?

 

To przede wszystkim doskonała okazja do spotkania z rówieśnikami, którzy również uwielbiają grę w warcaby. To szansa nie tylko na naukę nowych ruchów, rozwój pod względem umiejętności gry, ale także doskonała sposobność na poznanie nowych osób, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie nowych znajomości.

 

7WEMQjsj5DD71hU9.png 

  

Na co zbieramy?


Projekt Exact Mind Masters 2024 obejmuje wsparcie pokrycie kosztów poniższych działań w roku 2024, m.in.: 

·        opłacenie kosztów zorganizowania obozu treningowego dla najbardziej uzdolnionych warcabistów,

·        organizację Mistrzostw Polski Szkół i UKS-ów w warcabach 64-polowych,

·        zajęcia wprowadzające dla dzieci oraz opłacenie dojazdów na zawody organizowane na terenie Polski,

 

 ---------------------------

Zrzutka stworzona przez pracowników Exact Software Poland. Exact działa na rynku oprogramowania biznesowego od 1984 roku, a w Polsce od 1992 roku. Obsługuje zarówno międzynarodowe korporacje jak i przedsiębiorstwa działające lokalnie. Zespół 1850 specjalistów wspomaga przedsiębiorców i księgowych, dostarczając im innowacyjnych rozwiązań z zakresu oprogramowania, dzięki którym mogą skutecznie zarządzać danymi i z sukcesem podejmować codzienne wyzwania, osiągając mistrzowski poziom zarządzania. Tysiące firm z ponad 100 krajów wybiera oprogramowanie Exact do obsługi swoich danych. Wykorzystując rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji (AI) i uczenia maszynowego, Exact ulepsza wydajność i skuteczność zarządzania biznesem.

 

W ramach społecznej działalności biznesu (CSR) Exact wspiera lokalne społeczności poprzez współpracę z organizacjami pożytku publicznego i innymi podmiotami działającymi na rzecz tych społeczności. Jedną z takich form jest program Matching Fund, który dofinansowuje zbiórki na określone cele, w ramach wewnętrznej procedury.

 

Koordynatorem tej zrzutki jest pracownik Exact Software Poland - Roman Jajczyk.

 

xkNVEgltKpuYTYJp.png

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 23

 
Hidden data
250 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
600 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
300 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
200 zł
 
Hidden data
1 000 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!