id: xhj5r5

Koty z Wielgowa potrzebują pomocy

Koty z Wielgowa potrzebują pomocy

Our users created 1 188 687 fundraisers and raised 1 251 921 159 zł

What will you fundraise for today?

Description

Siedząc w ciepłym mieszkaniu zastanawiam się jak pomóc zwierzętom, a także ludziom, którzy swoje życie poświecają, żeby im było lepiej. Czy zimno, czy ciepło zwierzęta potrzebują opieki lekarskiej, zabiegów sterylizacyjnych i karmy. Ktoś im to musi zapewnić, w deszcz, śnieg czy upał. W mniejszych miejscowościach o pomoc jest trudniej, a potrzeb równie wiele.


Opiekunowie starają się minimalizować bezdomność, edukować ludzi o tym problemie, jednak pomoc wciąż jest potrzebna. Potrzebne są domki, siano, podkłady dla zwierzaków po zabiegach, lepsza karma itd. Naprawdę bardzo bym chciała was kochani prosić o wsparcie, jeżeli ktoś ma możliwość i chęć, zapraszamy do odwiedzin Fundacji, żeby przekonać się samemu jak wielke serce mają opiekunowie. Wzięli oni pod swoje skrzydła 40 kociaków, które są u nich w azylu, 60-70 kotów dokarmianych w terenie i 5 kóz.


Robi się naprawdę zimno, nie jest to łatwy czas dla zwierząt bez schronienia. Koszty opieki weterynaryjnej są ogromne, każdy właściciel zwierzaka pewnie jest tego świadom. Nie jest dane każdemu znaleźć kochający dom, ale tym co go nie mają możemy chociaż ciut ułatwić byt. Wiadomo, że z naszymi środkami finansowymi jest różnie, szczególnie w takim czasie jak teraz, dlatego proszę o nawet najmniejszą wpłatę, pomóżcie dobrym ludziom pomagać.


Proszę o pomoc dla Fundacji

Wielgowo, SzczecinThere is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 35

TJ
Tomasz Jagniątkowski
150 zł
NZ
Nauczycielka z ZS2 w Szczecinie
150 zł
 
Hidden data
150 zł
PW
Piotr Wodonos
100 zł
 
Hidden data
100 zł
KS
K. S.
100 zł
KD
N&P&K
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
NO
Nauczyciel OZE w ZS2
50 zł
See more

Comments 3

 
2500 characters