id: xjae2x

Wykup terenu na którym znajduje się budynek OSP Sięganów

Wykup terenu na którym znajduje się budynek OSP Sięganów

Our users created 1 187 260 fundraisers and raised 1 248 443 066 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szanowni Państwo!

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Sięganowie zwracają się z prośbą o pomoc, odnośnie zbiórki na wykup placu na którym znajduje się budynek jednostki OSP Sięganów.

Jesteśmy jednostką która działa od 1918 roku, uczestniczymy w przeróżnych zawodach sportowo-pożarniczych odnosząc sporo sukcesów. Tradycja bycia strażakiem w naszej wsi sięga już początków istnienia jednostki i każdy z pokolenia na pokolenie w jakikolwiek sposób należy do Ochotniczej Straży Pożarnej. Druhowie biorą czynny udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz często wyjeżdżają do likwidacji miejscowych zagrożeń (pompowanie wody, usuwanie powalonych drzew oraz usuwanie owadów błonkoskrzydłych). Chętnie bierzemy udział w festynach rodzinnych, współpracujemy z KGW Sięganowianki, zabezpieczamy drogi podczas imprez masowych, uczestniczymy podczas różnych uroczystości takich jak np. procesja Bożego Ciała. Jednostka OSP Sięganów bierze także czynny udział w akcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oraz w akcji ,,Pomaganie jest fajne'' w Domu Dziecka w miejscowości Porszewice.

Ochotnicy z Sięganowa cały czas podnoszą kwalifikację podczas ćwiczeń oraz doskonalą się w udzielaniu pierwszej pomocy.

Niestety budynek naszej jednostki wymaga generalnego remontu, brak wykupionego terenu na którym znajduje się jednostka uniemożliwia dalsze działania w kierunku dotacji ukierunkowanej w tym celu.

Dlatego też chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie finansowe, każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. Wpłaty można robić przez portal zrzutka.pl lub bezpośrednio na konto:53926300000500221920050101.

Będziemy wdzięczni za wszystkie wpłaty - i te duże, i te małe, każda z nich jest dla nas niezwykle ważna. Dzięki Wam przybliżamy się do osiągnięcia naszego celu.

Dziękujemy z całego serca wszystkim darczyńcom! Bardzo prosimy o udostępnianie linku zrzutki na profilach społecznościowych. Mamy nadzieję że wspólnymi siłami uda nam się sprostać temu wyzwaniu.Zarząd OSP Sięganów i wszyscy DruhowieThere is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 15

 
Hidden data
70 zł
MS
Marlena Sagan
200 zł
RK
Robert Krawczyński
100 zł
NO
NOMAFI
100 zł
EZ
Michał
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
hidden
DR
Danuta Rychlik
100 zł
 
Hidden data
20 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!