id: xjf6jf

Realizację marzeń

Realizację marzeń

Our users created 1 188 116 fundraisers and raised 1 250 528 615 zł

What will you fundraise for today?

Description

Przychodzi taki czas, gdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że ma wiele marzeń, ale życie nie pozwala mu ich spełnić.

Z mężem uwielbiamy górskie wyprawy, moglibyśmy przebywać w nich wręcz non stop - marzymy o czymś niby niezwykłym - 2 tygodnie w naszych, pięknym, polskich Tatrach ... niby nic, ale ....

Ja przez kilka lat walczyłam z depresją, mąż w wyniku pandemii stracił pracę i nie mógł znaleźć drugiej pewnej i stabilnej, więcej pracy szukał niż pracował, aż ostatecznie sam się załamał i był bez pracydłuższy czas. Po przeszło pół roku znalazł coś dorywczego - w międzyczasie strasznie się zadłużyliśmy. Pożyczaliśmy od rodziny i z banków, a jak już wyczerpały się opcje braliśmy chwilówki by mieć na jedzenie dla dzieci i opłaty. Mąż znalazł ostatecznie stałą pracę, jednak długi mamy tak ogromne, że nie jesteśmy w stanie ich spłącać z naszych pensji, a komornicy pukają do dzrwi.


Naszym największym marzeniem jest spłacić wszystkie długi ... lub chociaż te najpilniejsze i po wielu, wielu latach ... móc pozwolić sobie na wakacje. Choćby takie budżetowe, byle z mężem i dziećmi w górach, bez komornika na plecach.


Sama wiele razy angażowałam się w akcje charytatywne, w pomoc innym, bardzo bolało mnie gdy w zeszłym roku gdy wybuchła wojna nie mogłam wesprzeć finansowo (choć wspierałam na inne sposoby) pomocy dla ukraińców, gdyż sama nie miałam co włożyć do garnka. Wierzę, że karma wraca i tym razem ktoś mi pomoże.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!