id: xmny6n

Pomóż nam urządzić nasz DOM

Pomóż nam urządzić nasz DOM

Our users created 978 899 whip-rounds and collected 998 961 422 zł

What are you collecting for today?

Description

Jeśli śledzisz naszą historię to pewnie wiesz, że przez pierwsze lata naszej działalności wynajmowaliśmy salę tylko na nasze niedzielne spotkania. Potem udało nam się ogarnąć tymczasowy adres (tylko na rok) by znów rozpocząć poszukiwania czegoś prawdziwie na stałe. Po wielu miesiącach modlitwy i poszukiwań -mamy to! W końcu mamy nasze miejsce na STAŁE, które będzie służyć nie tylko w niedzielę! W związku z tym potrzebujemy Twojej pomocy by urządzić się na kilka dobrych lat.


Wierzymy, że nasz nowy budynek będzie wielopokoleniowym miejscem dla rodzin, przyjaciół i znajomych. Pragniemy, żeby każdy czuł się tu komfortowo, dlatego potrzebujemy WYREMONTOWAĆ i WYPOSAŻYĆ naszą przestrzeń w miejsce dla: dzieci (KIDS CLUB), przestrzeń dla młodych mam, kawiarnię (miejsce spotkań do rozmów) oraz sale główną.


Przez kolejne lata z tego miejsca będą korzystać w niedzielę i, w tygodniu nasi domownicy i goście, a Bóg będzie zmieniał ich serca, przynosił do ich życia pokój i radość, a ich przyszłość wypełni pokojem. Piękna perspektywa, prawda?


NIE DAMY JEDNAK RADY BEZ CIEBIE. Mamy bardzo dużo wydatków związanych z przeprowadzką i właśnie dlatego prosimy Cię o wsparcie.


Kim jesteśmy?


Jako LIFE Church Warsaw jesteśmy częścią kościoła Chrystusowego w Polsce. Wierzymy, że Bóg ma najlepszy plan dla każdego człowieka i pragniemy dotrzeć z Ewangelią do jak największej ilości osób w naszym miejsce i poza nim!


Poznaj nas lepiej na https://instagram.com/lifechurchwarsaw?utm_medium=copy_link


The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Contributors 44

EP
Ela
hidden
Reprezentacja Szwecji w Eurowizji
100 zł
AM
Ola
50 zł
EN
Ewa
100 zł
KA
Karolina
20 zł
PA
Pati Agatka
hidden
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
AR
Agnieszka Rozbicka
50 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 1

 
2500 chars
  •  
    Anonymous user

    Rośnijcie!!! ❤️

    hidden