id: xr4cn9

Walka z Prawem o Sprawiedliwość - Licytacja Komornicza Domu Rodzicow mimo regularnych spłat. ( Nagłośnienie sprawy )

Walka z Prawem o Sprawiedliwość - Licytacja Komornicza Domu Rodzicow mimo regularnych spłat. ( Nagłośnienie sprawy )

Our users created 957 436 whip-rounds and collected 964 053 257 zł

What are you collecting for today?

Updates1

 • image
  Dosyłanie dokumentów bywa żmudne ale mogę dzięki temu potwierdzić pełne zabezpieczenie twórców zrzutki przed niechcianymi oszustami. Dziękujęmy bardzo portalowi zrzutka.pl za zaufanie i zweryfikowanie przed świętami Bożego Narodzenia. Zdrowych wesołych☺️☺️
  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Mimo Regularnych płatności Komornik Sądowy bezprawnie wystawia dom Rodziców na licytacje po 13 latach spłat

( pożyczyli 54.000 zł / przez okres 13 lat spłacili 75-80. tys. zł )
Każdy Polak musi wiedzieć, jak zagrożone są ich hipoteki i tym samym wasze oszczędności.

Banki ogłaszają upadłość, przekazując wierzycielom zaległości, a one dopuszczają się nielegalnie egzekwowania całej kwoty wraz z naliczaniem odsetek od odsetek budzi wątpliwości radców prawnych jako wielokrotnie nadużywane i nielegalne przez wierzycieli..

Chciałbym nazbierać pieniądze na „H. A.RACZ” dla nowego wierzyciela oraz zaskarżyć czynności komornicze i wierzyciela który działa niezgodnie z prawem.


Opis przebiegu sprawy.

Niestety, moi rodzice zaufali komornikowi, który „Kazał” wpłacać.

REGULARNIE 2 lata przez cały proces po nakazie spłacali należność, co oczywiście jest udokumentowane.


iHgtvjNCoOeJZiaj.jpgUdało nam się cudem wstrzymać licytacje, ze względu nieważnej wyceny nieruchomości oraz źle sporządzonej wyceny o ponad 12 miesięcy.

Komornik nie uznał swojej winy, jednak sędzia zatrzymał licytacje i postanowił wezwać komornika do ponownego rozpatrzenia skargi.

Jednak kolejna wycena niebawem i już nie będzie argumentu jej zaskarżyć.:(

Istnieje sposób na wycofanie czynności egzekucyjnych poprzez wpłatę nielegalnie zażądanej kwoty „14,5 tys. PLN” jako 1/5 rat. I w dalszej kolejności zaskarżenie banku ( po zbadaniu czynności ) w związku z wypowiedzeniem umowy,

Zaskarżenie wierzyciela za niezastosowanie w wobec dłużnika kary najmniej uciążliwej do życia.

Rzl1U4LUL3f67mWN.jpg

(Moi rodzice sami spłacali, nie trzeba było im przypominać),

Pomijając, że ta umowa wypowiedziana była po 2 miesiącach, kiedy to problem zdrowotny nie pozwolił mamie się rozliczyć na czas. Początek 3 miesiąca sprawa trafia do sądu. Wtedy rodzice nie byli świadomi działania komornika, który przekonał ich do spłacania i tak się też działo przez ostatnie 2 lata.

( Trzeba tez ocenić przebieg pożyczki od początku ponieważ dokumenty wypowiedzenia umowy nie dotarły do moich rodziców a w umowie jest nie jasny zapis o zastosowaniu " Weksel in blanco "

Czy Rodzina naprawdę musiała pracować całe życie na urzędników, żeby dziś tak zostać przez nich potraktowana?

Silne Leki nie pomogą rozwiązać problemu. Niszczą nas, później każą się leczyć. Chore Państwo.


7UqHf1b7hnGqfXuG.jpgZapewniam, że gdyby moi rodzice nie płacili regularnie ustalonych rat, to ja bym nie miał powodu, żeby to nagłaśniać, ponieważ zwyczajnie byliby w kropce z własnego zaniedbania… PYTANIE, komu jeszcze potrzeba w tej chwili pomocy?

Sprawa trafiła także do programu POLSAT Państwo w Państwie który obiecał mi 70 min program, muszę jednak zdobyć wszystkie dokumenty z banku, który bardzo nam utrudnia wyciągnięcie tych dokumentów i potrzeba jest prawników, którzy niestety kosztują. Z dokumentami i wpłaconą rata wierzycielowi, jest spora szansa na to ze resztę zbiorki Przeznaczymy miedzy innymi na pozycjonowanie strony oraz plakaty, informacje o akcji i pomoc prawna osobom poszkodowanym.


Żeby nie być gołosłownym, bo znajda się osoby które pomyślą ze zapłacę rodzicom i nic więcej się nie wydarzy, chciałbym pokazać ze w projekcie jest już strona www.stoplicytacje.boo i drobny plakat który ma na celu tylko pokazać

ze kreatywnie i z odpowiednim dystansem podchodzę do sprawy.

npJBrLpq0rDcK3Fm.jpg

Oczywiste ze każde wydatki ze zbiorki będą udokumentowane i na bieżąco uzupełniane wpisy.

Część pieniędzy potrzebna na zareklamowanie akcji „STOP LICYTACJE”.

W której będę chciał dotrzeć do jak największej liczby osób poszkodowanych przez nielegalne działania wierzycieli oraz dotrzeć do jak największej liczby osób (PODPISY) z petycją do ministerstwa sprawiedliwości dotyczącą uchylenia ustawy z nr. 1359 w dzienniku ustaw 2022 r.

OLkZVfDiQMybJ9b8.jpg

Tak między ziemia a niebem mam ręce do pracy, więc, jeśli spotkam się z hejtem i niezrozumieniem, oczywiste, że zrobię, co mogę i będę pracował jak najwięcej, żeby rodzice mogli spać spokojnie. Moja praca opiera się na sezonie letnim (Budowa tarasów drewnianych) i w okresie zimowym nie jestem w stanie wykonywać działalności .

A9C1b6Ej57Jd5t5G.jpg

Natomiast moja mama mogła dorywczo pracować i malowała tarasy z uśmiechem na twarzy, to dla niej stworzyłem warunki pracy ze względu na stan jej zdrowia aby mogła pracować kiedy się dobrze czuje..

Jakby problemu było mało to w tym roku przed końcem sezonu wybudowałem warsztat u rodziców, ponieważ zmuszony zostałem do przeprowadzki.

Nie spodziewane tez dla mnie było zawiadomienie o licytacji, gdyż liczyłem na to ze sezon ruszy i zamiast płacić wysokie czynsze, dołożę rodzicom do kredytu. Gdyby nie ta sytuacja, pewnie nie prosiłbym o wsparcie.

W Tym momencie mój warsztat i praca dorywcza dla mojej mamy jest zagrożona, czyli tak reasumując komornik ma gratisowo mój dobytek.

Moim obowiązkiem jest powiadomienie o zagrożeniu wielu gospodarstw domowych i zaburzenie normalnego funkcjonowania, liczę na wasze zrozumienie

Jeśli będą chętni do pomocy, to zabieram się od razu do działania i rozpowszechnię informacje oraz dane kontaktowe: Dla osób, które zostały bez pomocy prawnej i potrzebują teraz wiedzy, że to, co się dzieje to proceder, jaki możemy zatrzymać.


Starałem się czytelnie opisać i dołączyć wszystkie dokumenty, jeśli jednak masz jakieś zastrzeżenia i chciałbyś okazania czegoś dotyczącego licytacji, napisz komentarz a ja postaram się w możliwie najszybszym czasie wrzucić brakujące rzeczy... Pierwszy raz w życiu organizuje zbiorek, chodź pomagałam w innych to nie wiedziałam od czego się zabrać..

Nie szukaj wiec problemu tam gdzie go nie ma...

Jeśli uważasz ze moja rodzina ani PODOBNE nie zasługuje na pomoc, omiń zbiórkę i żyj swoim życiem.

Uważam problem za bardzo poważny, dlatego jeśli czytasz moje ostatnie zdanie, proszę. Udostępnij.


Pozdrawiam dobre dusze i ekipę dzięki której zebrałem się na odwagę.

fOy90sNDfhJ6g1oN.jpg


Location

Kępno, Poland

See on map
map pin
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Rewards / offers 1 New

Buy and support whip-rounds.

Novelty! Now you can support the whip-round by adding a awards / offers yourself. You sell and the funds go directly to the whip-round, helping is so easy - read more.

Buy and support whip-round

Active created by organizer:

Contributors 21

 
Hidden data
hidden
AN
Aneta
50 zł
 
Hidden data
hidden
NW
Sąsiadka sweet W , Black A
100 zł
SI
siwa83
20 zł
SM
Smerfetka
150 zł
PP
Piorun PROgRESs
15 zł
WI
WiktoriAnastazja
100 zł
AG
AgnieszkaTeam5GL
hidden
JS
jolanta sawicka
50 zł
See more

Comments 10

 
2500 chars