id: xs2stn

Dla Joli Oljasz-pomoc po pożarze na Marywilska 44

Dla Joli Oljasz-pomoc po pożarze na Marywilska 44

Our users created 1 180 941 fundraisers and raised 1 234 979 398 zł

What will you fundraise for today?

Description

Beata to moja najlepsza przyjaciółka, a Jola to jej Mama-zawsze pomocna i wspierająca (dla mnie jak druga Mama). W niedzielę 12go maja nad ranem w pożarze hali Targowej przy ul.Marywilskiej w Warszawie spłonął boks w którym Pani Jola sprzedawała kostiumy kąpielowe. Znajdował się on w hali A nr 163.

Nie zostało nic. Spalilo sie miejsce pracy, towar, pieniądze, wyposażenie lokalu, dokumenty i nadzieja. Jedyne co mają to zobowiązania finansowe względem producenta kostiumów-mówiąc wprost długi i inne koszta związane z całą działalnością. Kto zna Beatę i Jolę wie, jak cudownymi i silnymi kobietami są! Jak bardzo są niezależne i nigdy nie proszą o pomoc.

Więc dziś to ja proszę o pomoc dla nich! Handel i kostiumy były dla Joli całym światem, a Beata od zawsze jej pomagała. Uwielbiały pracę z klientkami! Każdy kto chodź raz był u P.Joli wie jaką cudowną atmosferę tam tworzyła. Będę Wam dozgonnie wdzięczna za naprawdę każdą złotówkę. Po prostu nie mogę zostawić ich w tym samych! Ten pożar pochłonął ich dorobek życia. Nie pozwólmy im stracić nadzieji na to, że mogą się "podnieść".

Pomóżcie mi pokazać im, że nie są same! ❤️

Monika

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 80

AA
AAA1
100 zł
WA
Wanda
100 zł
CH
charity.land
100 zł
 
User unregistered
500 zł
 
Hidden data
100 zł
PK
Piotr Kukliński
20 zł
 
User unregistered
100 zł
 
User unregistered
20 zł
DA
Darek
50 zł
PT
Przemek Tomasik
500 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • Jolanta Oljasz

    Staram się pozbierać od kilku dni i nie bardzo wiem co napisać. Chcę podziękować dziewczynom za inicjatywę, o której nic nie wiedziałam. Poczulam zażenowanie, troszkę wstydu, a przede wszystkim ogromną wdzięczność. Monia, Bożenka, Izulka, Edytka - też Was kocham ❤️ Wszystkim, każdemu z osobna, z całego serca dziękuję za wpłaty i udostępnienia. Pozdrawiam każdego, kto to zrobił w odruchu serca czy sympatii. Pozdrawiam wszystkie moje klientki - te sympatyczne, te trochę marudne też 🥹 Kostiumy od kiedy pamiętam były moim życiem i pasją. Każdego roku starałam się wyszukiwać i dobierać najpiękniejsze. W tym roku niestety nie wyszło.. 😭 Jola od kostiumów