id: xw4dsr

Pomoc dla TYMUSIA i KUBUSIA po stracie mamy

Pomoc dla TYMUSIA i KUBUSIA po stracie mamy

Our users created 1 190 351 fundraisers and raised 1 254 884 122 zł

What will you fundraise for today?

DescriptionKochani. Jako przyjaciele Naszej zmarłej Natalii która była dla wielu przyjaciółką i koleżanką ale również córką i siostrą a przede wszystkim mamą dwóch chłopców (Tymka 7l, Kuby6l) których wychowywała sama. Choć dla samotnych rodziców jest to bardzo ciężkie ona starała się dla nich najbardziej jak potrafiła.

Dawała im ogrom miłości i cierpliwości.

Poświęcała im mnóstwo czasu i energii by wyrośli na wspaniałych mężczyzn. Niestety los nie był dla niej łaskawy. Zachorowała i choć walczyła z chorobą nie zdołała jej wygrać zmarła mając 25l. Jest to przykre dla nas i dla rodziny jak również dla wielu którzy ją znali lecz musimy mieć świadomość , że cząstka tej wspaniałej kobiety jest w tych dwóch małych chłopcach którym po stracie matki trzeba pomoc aby mogli prawidłowo się rozwijać. By mogli się bawić jak ich rówieśnicy pójść do szkoły żyć jak każde dziecko. Wielu z nas również jest rodzicami i w pełni zrozumie ile dzieci potrzebują czasu uwagi oraz finansów. Mamy świadomość tego ze pieniądze nie zastąpią im miłości matki. Ale w obecnej sytuacji chcieli byśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy aby pomóc chłopcom i zapewnić im bezpieczeństwo finansowe. W pełni rozumiemy ,że obecne czasy nie są dla nas łaskawe ale dla nich liczy się każdy grosz. Nawet najmniejsze sumy pomogą tym chłopcom w dalszym życiu.

Liczę na was kochani.! Pomagajmy bo nigdy nie wiadomo czy kiedyś również nie będziemy potrzebowali tej pomocy. Dobro wraca !!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 188

preloader

Comments 1

 
2500 characters