id: xycptz

Wsparcie :) / Support :)

Wsparcie :) / Support :)

Our users created 913 494 whip-rounds and collected 876 698 638 zł

What are you collecting for today?

Description

Dzień dobry,

Witaj na mojej stronie - jest to zbiórka prywatna dla największych fanów mojej twórczości. Jak wiesz, uwielbiam prowadzić mojego bloga oraz instagrama, ale wiąże się to z dużymi kosztami. Nie zarabiam na reklamach, nie współpracuję z żadnymi firmami, ponieważ chcę tworzyć dla Was miejsce pozbawione sponsorowanych wpisów i bannerów, co jest rzadkie w tych czasach. Dzięki temu mogę skupić się na sztuce, dać od siebie to co najlepsze czyli piękne kobiece zdjęcia. Dlatego zrzutka to dla mnie szansa na uzyskanie środków na realizacje kolejnych planów i marzeń. Zebrane środki zostaną przeznaczone na tworzenie kolejnych sesji zdjęciowych, zakup sprzętu fotograficznego, kupno nowych ubrań i dodatków, które potrzebuję na sesje, opłacenie fryzjera, kosmetyczki, wynajmu miejsc do sesji, biletów lotniczych itd. dzięki czemu mogę tworzyć coraz ciekawsze treści z różnych pięknych miejsc przez cały rok.


Pamiętaj, że Twoją darowiznę traktuję jako prezent, nie wiążą się z tym dodatkowe korzyści, poza ofiarowaniem mi przez Ciebie wsparcia w rozwoju: "Darowizna to forma umowy, w której darczyńca zobowiązuje się do bezpłatnego świadczenia na rzecz obdarowanego, kosztem swego majątku


Dzięki dodatkowemu wsparciu, będę mogła w pełni skupić się na mojej pasji i spełnić swoje marzenia: tworzyć dla Was regularnie jak najwyższej jakości treści, inwestować w rozwój oraz pokryć koszty związane z tym co robię. Wszystkie zdjęcia, filmy, teksty są tworzone przeze mnie oraz dostępne za darmo i uwielbiam dzielić się nimi z moimi fanami - i chociaż pochłania to całe moje życie, dzięki temu czuję się spójna z tym co robię, ponieważ wyrażam za ich pośrednictwem siebie :)


Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie oraz wszystkie bezinteresowne wpłaty z całego świata. To niesamowite, jak wiele osób docenia to co robię. Dzięki Waszym darowiznom mogę wciąż tworzyć i być sobą.


xycptz-e08bb2cf.png


Dziękuję!

Wasza Ari

English below:

Support me and my sites :) Choose an amount or enter your own.

My sites are free from banners and intrusive ads. Thanks to your donations I will still be able to focus on creating regular, high-quality content for you, invest in developing the blog further, and cover expenses relating to my social media activities. All photographs, videos and texts are created by me. And although it takes up every waking moment of my life, I love doing it because it allows me to express myself...


Note - all donations are selfless, so they don't oblige me to send you anything. However, for each donation, I will try to send a personal thank you message. Thank you for your support!


xycptz-8373ed50.png

Thank you,

Ari

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Rewards / offers 7 New

Buy and support whip-rounds.

Novelty! Now you can support the whip-round by adding a awards / offers yourself. You sell and the funds go directly to the whip-round, helping is so easy - read more.

Buy and support whip-round

Active created by organizer:
Basic donation... :)

It's like buying one nice pair of nylons for me... Thanks :)

from 55 zł

Purchased 736 out of 100000

Standard donation :)

It's like inviting me to a romantic dinner...

from 155 zł

Purchased 673 out of 100000

Premium donation :)

It's like offering me a great bouquet of roses...

from 265 zł

Purchased 498 out of 100000

VIP donation ⋆ ⋆ ⋆

It's like buying me a new sexy bra, panties and stockings for new photoshoots... I like you very much!

from 500 zł

Purchased 791 out of 10000

super VIP donation

It's like paying for a SPA day (manicure, pedicure, massage)

from 1000 zł

Purchased 10

extra VIP donation :)

For extra VIPs only :) Wow! You are the best!

from 2000 zł

Purchased 61 out of 100000

Contributors 3522

preloader