id: y22wxy

Pomóż Olkowi wspiąć się wyżej!

Pomóż Olkowi wspiąć się wyżej!

The organiser verified the description with proper documents.
Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 519 fundraisers and raised 1 216 844 907 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dzięki dofinansowaniu z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie udało się zebrać na warunki niezbędne do życia na wózku lecz to wciąż mało aby Olek mógł wjechać na piętro swojego domu na którym nie był 5 lat. Razem możemy więcej!

Cześć, jestem Olek

Mieszkam wraz z moją żoną Laurą oraz pięcioletnią córką Kają na małej wsi w województwie kujawsko-pomorskim, Obkasie. Z moja żona poznałem się w lipcu 2012 roku, jest wspaniałą kobietą o wielkim sercu, nie trzeba było długo abym się w niej zakochał i wiedział że to własnie ona jest miłością mego życia. Wzięliśmy ślub w czerwcu 2014 roku, a owoc naszej miłości, Kaja urodziła się trzy miesiące później.

Zostaliśmy partnerami w miłości oraz rodzicielstwie.

I wszystko byłoby idealnie...

10 stycznia 2015 roku miałem wypadek w wyniku którego uszkodził się rdzeń kręgowy.

Nie jestem w stanie samodzielnie chodzić i nie czuje czegokolwiek poniżej linii sutków, prowadzę życie na wózku. Początkowo cała ta sytuacja mnie przerastała, musiałem nauczyć się życia na nowo. Dziś wszystko wygląda zupełnie inaczej, pogodziłem się z losem i chcę pokazać mojej córce że chcieć znaczy móc i że nie ma niczego co w życiu może Cie ograniczać.

Chcę wejść na górę

Ostatni raz na piętrze swojego domu byłem 5 lat temu, chciałbym znów spać z żoną w sypialni, również Kaja ma swój pokój na piętrze. Zbieram na krzesło schodowe oraz zakup i zamontowanie balustrady schodowej które pomogłoby mi w dotarciu na piętro. Złożyłem wniosek do finansowanie do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie które został rozpatrzony pozytywnie, przyznano mi 15 000 PLN.

To wciąż zbyt mało dlatego proszę was o pomoc. Liczy się każda złotówka czy podanie zbiórki dalej, wszystko to co może pomóc mi w zebraniu funduszy. Dziękuję bardzo!

Organizator

Laura Kiedrowiczżona Olka

Kontakt: [email protected]

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 43

 
Hidden data
100 zł
MZ
Magda Z
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
5 zł
 
User unregistered
100 zł
 
Hidden data
10 zł
KD
Kapitan Dynamit
301 zł
MK
Ciocia Marysia
100 zł
JK
Justyna Kujawska
100 zł
CG
Ciocia Gosia
100 zł
See more

Comments 10

 
2500 characters