id: y32pva

Dwie pilne operacje rodzeństwa z Syrii. AKTUALIZACJA W OPISIE.

Dwie pilne operacje rodzeństwa z Syrii. AKTUALIZACJA W OPISIE.

Our users created 1 190 297 fundraisers and raised 1 254 773 452 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbieramy na dwie pilne operacje dla Rodzeństwa z Syrii, JEDZENIE, OPAŁ.

AKTUALIZACJA: DZIĘKI DARCZYŃCOM OPERACJE ODBYŁY SIĘ BARDZO SZYBKO!!! :)))

PONIŻEJ ZAMIESZCZAM ZDJĘCIA CHŁOPCA ,(OCZYWIŚCIE ZE WZGLĘDU NA KULTURĘ SYRYJCZYKÓW BEZ ZDJĘĆ DZIEWCZYNY PO OPERACJI OKA).

OBECNIE NADAL ZBIERAMY PIENIĄDZĘ NA DALSZE ICH UTRZYMANIE: WYŻYWIENIE, ORAZ OPAŁ.

DOSZŁY NAM RÓWNIEŻ 2 DODATKOWE RODZINY (jedna: 7 osobowa- 6 dzieci i Matka oraz druga: dwójka dzieci i Matka ), KTÓRE RÓWNIEŻ ZWÓRCIŁY SIĘ O POMOC, PILNIE POTRZEBUJĄ RÓWNIEŻ JEDZENIA ORAZ OPAŁU CHRONIĄCEGO PRZED WYCHŁODZENIEM POMIESZCZEŃ W KTÓRYCH ŚPIĄ.

JUŻ TAK DUŻO DOBRA WSPÓLNIE ZDZIAŁALIŚMY. WALCZYMY DALEJ!!!

ŚRODKI NA BIEŻĄCO SĄ PRZEKAZYWANE RODZINOM!!!Chciałabym Wam przybliżyć historię rodzeństwa dla których zbieramy na 2 operacje oraz podstawowe potrzeby żywnościowe -choć potrzeb jest tak wiele lecz zaczynamy od leczenia...

Chłopiec o imieniu Majd ma 5 lat i od urodzenia zmaga się z problemem polipów w górnych drogach oddechowych.

Zdjęcia rentgenowskie pokazują jak się rozrosły...a ich rozmiar powoduje iż codzienność jest trudna ponieważ dziecko bardzo się męczy z każdym oddechem.

Majdem opiekuje się starsza o 13 lat siostra, która szuka dla niego pomocy choć sama tak naprawdę boryka się ze schorzeniem oka, które również wymaga pilnej interwencji chirurgicznej, faktem jest to, że jeżeli oko nie zostanie zoperowane jest ryzyko, iż dziewczyna straci wzrok.


Tak dużo słyszymy i czytamy o wojnach na bliskim wschodzie oraz spotykamy się z coraz to większą ignorancją rządzących, którzy realizują swe polityczne cele nie biorąc w ogóle pod uwagę ludzi, którzy zostali "wrzuceni" w ten zorganizowany przemocą świat .... i często sami też stwierdzamy, " że nas to nie dotyczy, nie żyjemy TAM tylko TU".

Zadajmy sobie więc pytanie jak MY właśnie odnaleźlibyśmy się w takiej sytuacji gdzie tylko geopolityka oraz wywołane konflikty i zaszłości historyczne determinują to czy będziemy żyć, czy to prawo będzie nam odbierane z każdym dniem, godziną, minutą...czy stalibyśmy bezczynnie ?

Czy jednak próbowalibyśmy każdego dnia utrzymywać się przy życiu żywiąc nadzieję na lepsze jutro i poprawę swego losu zachowując wolę przetrwania?

Koszty życia wzrastają ponieważ drożyzna i brak dostępności dóbr i usług dodatkowo zakłócają funkcjonowanie rodzin w Syrii.


Tak Wielu powie, świata nie zbawisz i się z tym w pełni zgodzę lecz jestem zdania, że ważne jest aby małymi czynami pomagać choćby każdego dnia, aby ludzie, którzy są daleko, i których każdy nadchodzący dzień jest walką o przetrwanie, i którzy funkcjonują w otoczeniu bombardowań i śmierci....- otrzymali pomoc, a przez to będą wiedzieli, że nadal mogą liczyć na humanitaryzm innych.


Ta zrzutka ma na celu sfinansowanie głównych potrzeb dzieci czyli operacji polipów Majda oraz oka jego siostry oraz zakup wyżywienia.

Każda kwota jest ważna, im więcej na zbiórce, tym więcej zdziałamy i wspólnie pomożemy!There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 62

SI
Sabina
50 zł
JK
jPK
5 zł
EM
Ewa Małachowicz
50 zł
EK
Ela
50 zł
GK
Ewa Kurowska
20 zł
WB
Wojtek Buczynski
400 zł
AP
Anna
500 zł
JS
Jagna
20 zł
MR
Marta Rzepecka-Aleksiejuk
100 zł
MG
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters