id: ymz9ct

pomoc dla bezdomniaków na zimę

pomoc dla bezdomniaków na zimę

Our users created 1 168 823 fundraisers and raised 1 217 251 362 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hej, witaj na mojej zrzutce :)


Jestem behawiorystą i trenerem psiaków oraz profesjonalnym opiekunem zwierząt domowych. Możesz mnie śledzić na Facebooku pod nazwą Wesoły Ogonek – Terapie behawioralne psów, Petsitter oraz na Instagramie Wesoły Ogonek – Terapie behawioralne psów, Petsitter


Jak co roku organizuję zbiórkę różnych rzeczy na zimę dla psiaków z Fundacji Psi Dworek i w tym roku również dla dużych psów z grupy G13 z Palucha. Dla psów w typie kaukazów, podhalanów czy leonbergerów.


Do tej pory zbierałam dary rzeczowe takie jak koce, posłania, karmę, smakołyki oraz suplementy wspomagające przede wszystkim psich seniorów oraz psy w przewlekłym schroniskowym stresie. Tym razem postanowiłam też zorganizować zrzutkę, ponieważ wiem, że nie każdy ma czas żeby przejrzeć szafy, a chce pomóc i przekazać pieniądze. Tak było choćby w zeszłym roku, kiedy mogłam kupić duży kosz (taki cały sklepowy wózek !!!) wartościowych i zdrowych przysmaków dzięki hojności kilku osób.


Nie zbieram na rzeczy spektakularne , ale na bardzo codzienne:


  1. Koce, posłania, żeby chroniły psiaki przed chłodem ciągnącym od ziemi w kojcach.
  2. Ręczniki różnych rozmiarów, które pomagają w higienie psiaków i są często upaprane i nadają się do wyrzucenia.
  3. Smakołyki i gryzaki, które dają namiastkę normalnego życia, a gryzaki przydają się do rozładowywania emocji, dzięki temu, że można je żuć , lizać i gryźć.
  4. Suplementy, w szczególności na stawy, osłaniające i wspierające układ nerwowy przed degeneracją oraz kwasy Omega-3, które łagodzą stany zapalne w organizmie nie tylko seniorów, ale też psów żyjących w przewlekłym stresie. A taki miejscem jest schronisko.


Zbiórka dla dużych psów z grupy G13 z Palucha jest wyjątkowa. Pomagam koleżance, która jako wolontariuszka zajmuje się właśnie dużymi psami w tej grupie. Psy w typie kaukazów, azjatów, podhalanów. Ważących 50, 60 a czasem i 70 kg. Wymagających szczególnego zaopatrzenia w chodniki i dywaniki na podłogach kojców, by nie rozjeżdżały się łapy, suplementacji stawów. A ilości suplementów są duże, ponieważ ich dawka przeliczana jest na wagę psa.

Gryzaki też powinny być duże, dosyć twarde, smakołyki większe niż standardowe :). Wszystko w większej ilości, bo i gabaryty pokaźne :)


Dlatego będę wdzięczna za wsparcie. Dzięki tym środkom kupię rzeczy rzeczywiście potrzebne psom. Takie, które będą odpowiednie dla psów z Psiego Dworku i z grupy G13, zakupię odpowiednie suplementy oraz gryzaki. Tak, żeby rzeczywiście miały z tego pożytek.

Z serca dziękuję. Ania

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 11

R&
Roki & Julian
100 zł
AK
Ania
100 zł
AN
Anna
300 zł
AN
Anna
50 zł
KN
Karolina
100 zł
AS
Anna Szałas
300 zł
JL
Joanna Lasecka
20 zł
ED
Elzbieta Dziełak
50 zł
AM
Aleksandra
10 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!