id: yn4crp

Rozwój i utrzymanie strony internetowej dla osób niepełnosprawnych.

Rozwój i utrzymanie strony internetowej dla osób niepełnosprawnych.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 169 429 fundraisers and raised 1 218 347 229 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani, jestem osobą niedowidzącą. Staram się jednak żyć aktywnie. Uczyć się. Pracować. Pomagać innym. Wytyczam sobie kolejne ambitne cele i poświęcam się ich realizacji. Z pełnym zaangażowaniem. Od lat rozwijam się w kierunku tworzenia stron internetowych. Pragnę teraz pomóc osobom niepełnosprawnym. Potrzebuję Waszego wsparcia.

Kilka słów o projekcie

Stworzyłem stronę internetową, która zbiera i kataloguje witryny dostępne dla osób niepełnosprawnych. Dostępne, czyli np. wyposażone w transkrypcję treści, a także kompatybilne ze specjalnymi czytnikami ekranu, których używają osoby niedowidzące i niewidome. Z własnych pieniędzy wykupiłem domenę i hosting. Teraz potrzebuję środków na wdrożenie płatnych usprawnienia oraz utrzymanie hostingu i domeny. Ubolewam nad tym, że przekracza to moje możliwości finansowe. Priorytet stanowi dla mnie to, by zrealizować projekt jak najlepiej. Profesjonalnie, bez stosowania wątpliwej jakości półśrodków. Zależy mi na tym, aby witryna była dopracowana i funkcjonalna. Ma stanowić pomocne i użyteczne narzędzie dla wszystkich osób, którym niepełnosprawność w mniejszym lub większym stopniu utrudnia dostęp do Internetu.

Dlaczego katalogowanie stron jest takie ważne?

Stronę katalogującą można porównać do książki telefonicznej. Pozwala ona dodatkowo na komentowanie dodanych już adresów, a także na zgłaszanie nowych rekordów. Ideą projektu jest więc uporządkowanie stron np. pod względem tematycznym. W znacznym stopniu ułatwi to każdej osobie niepełnosprawnej poszukiwanie informacji na temat, którym jest zainteresowana. Przełoży się to także bezpośrednio na poprawę atrakcyjności witryn dla osób niepełnosprawnych. Umożliwi bowiem także innym webmasterom – twórcom poszczególnych stron naprawienie błędów w dostępności. Pod warunkiem oczywiście, że każdy aspekt przedsięwzięcia zostanie wykonany z pełną dbałością o detale. Wysoka jakość jest koniecznością. Dlatego chcę wdrożyć najnowsze rozwiązania. Zależy mi na tym, żeby strona internetowa była profesjonalna i nowoczesna.

Link do strony. https://edostępni.pl/

Wystarczy mała kwota, by zmienić Internet

Każdy może pomóc. Liczy się każda cegiełka. Chodzi o to, byśmy wspólnie przyczynili się do powstania czegoś, co sprawi, że Internet stanie się choć odrobinę bardziej przyjazny dla osób niepełnosprawnych. One bowiem również zasługują na to, aby cieszyć się zasobami internetowymi w jak największym stopniu. Szczególnie we współczesnym świecie. Należy pokonywać wszelkie bariery. Znosić ograniczenia, jeśli tylko jest to możliwe. Zachęcam wszystkich do wsparcia projektu. Stwórzmy razem coś pomocnego!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 1

 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!