id: yp58g3

By nie stracić dzieci i zacząć nowe, lepsze życie...

By nie stracić dzieci i zacząć nowe, lepsze życie...

Our users created 1 169 061 fundraisers and raised 1 217 731 858 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jestem wolontariuszką Szlachetnej Paczki. Chcę pomóc jednej z "moich" Rodzin "wyjść na prostą". Bez pomocy osób o dobrym sercu może mi się to jednak nie udać. Znam tą Rodzinę i z całą odpowiedzialnością ręczę za nich. Mają ogromną szansę zmienić swoje życie tylko sami nie dadzą rady. Potrzebują nas - ludzi, którzy uwierzyli, że może być pięknie i że zasługują na szansę <3


Pani Alicja samotnie wychowuje dwie nastoletnie córki. Mieszka w bardzo złych warunkach, które w opinii kuratora nie spełniają warunków do odpowiedniego rozwoju i funkcjonowania dzieci. Dodatkowo obecne środowisko okazało się mieć bardzo negatywny wpływ na dorastające córki, z którymi pani Alicja ma problemy wychowawcze. Musi jak najszybciej zmienić otoczenie I stworzyć dziewczynkom odpowiednie warunki. Jest to konieczne by dzieci nie zostały jej odebrane. Kobieta znalazła tanie mieszkanie, które jest jednak puste I w bardzo krótkim czasie musi je urządzić. Osiągnięcie tego celu komplikuje trudna sytuacja finansowa. Pani Alicja jest jednak zdeterminowana I nie zamierza się poddawać. Na co dzień pracuje i probuje na własną rękę z pomocą przyjaciół organizować co się da. Wiele już udało się zdobyć ale nadal brakuje kilku podstawowych mebli. Kobieta marzy by najbliższe święta spędzić z dziećmi już w nowym mieszkaniu.


By pomóc tej rodzinie zacząć nowe, lepsze życie stworzyliśmy tą zbiórkę. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup niezbędnych sprzętów I mebli do mieszkania a także na pomoc w zorganizowaniu pierwszych Świąt "na swoim".


Wspólnie możemy zmienić ich los I pomóc przejść tą trudną życiową próbę.


Dziękuję za każde wsparcie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 8

MD
Xxx
hidden
 
Hidden data
5 zł
NK
Natalia Krakos
20 zł
TO
Tomasz
10 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
20 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!