id: yskxx5

Kac Zespół

Kac Zespół

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 397 fundraisers and raised 1 212 933 847 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jako mieszkańcy Warszawy, którzy oprócz ciężkiej pracy, dużo podróżują i lubią od czasu do czasu poimprezować, chcielibyśmy móc skorzystać z mobilnych usług nawadniania, takiej do której nie trzeba stać w godzinnej kolejce. Wystarczy tylko jeden telefon, a przybędziemy Ci na ratunek bez jakichkolwiek pytań. © Kac Zespół

Zaczęliśmy jak każdy wielki biznes - z chęcią zdobycia doświadczenia. Jesteśmy ekipą, która ma dużą ilość pomysłów, przez co jesteśmy bardzo zapracowani. W związku z tym odpoczynek i regeneracja mają dla nas kluczowe znaczenie.

Jak większość młodych ludzi - lubimy się zabawić. Dziś być w Krakowie, po czym znaleźć się w Gdańsku z myślą, że to jedna z tych historii, którą będziemy wspominać do końca życia, choć niekoniecznie o niej opowiadać. Chociaż najgorszy w tym wszystkim jest poranek, na kacu. Kto z nas tego nie przeżył? Kto z nas po takiej nocy nie wypowiedział nigdy słów ,,przysięgam więcej nie pić". A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że możesz przeżyć jedną z najbardziej szalonych przygód w życiu, a następnego dnia wrócić do swoich obowiązków bez bólu głowy, ze świetnym samopoczuciem? Odkryliśmy, że istnieją gabinety nawodnienia, które w mgnieniu oka doprowadziły nas do stanu używalności, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia mogliśmy wrócić do pracy. To było warte każdego grosza!

Znamy mnóstwo osób, które z różnych przyczyn zmagały się z odwodnieniem. Nie było ono spowodowane tylko poimprezowym kacem, ale również przez wzmożony wysiłek fizyczny, zatrucie pokarmowe, wirus, czy też chorobę złapaną podczas podróży. Koszty jakie ci ludzie musieli ponieść są niczym w porównaniu do tego, ile czasu i nerwów musieli stracić w poczekalni szpitalu. I właśnie wtedy postanowiliśmy stworzyć coś wspaniałego - Hangover Team, czyli Kac Zespół!

Jako mieszkańcy Warszawy, którzy oprócz ciężkiej pracy, dużo podróżują i lubią od czasu do czasu poimprezować, chcielibyśmy móc skorzystać z mobilnych usług nawadniania, takiej do której nie trzeba stać w godzinnej kolejce. Wystarczy tylko jeden telefon, a przybędziemy Ci na ratunek bez jakichkolwiek pytań.

Mamy nadzieję, że nigdy nas nie będziesz potrzebował i zawsze będziesz miał idealny poranek, ale pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twoich usług. Na pewno zgodzicie się ze stwierdzeniem, że lepiej coś mieć i tego nie potrzebować, niż potrzebować, a tego nie mieć !!! Zbieramyna: - hosting,domen; - stronę internetową; - testowanie projektu.

Kac Zespół

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 1

 
Oleh Petraniuk
1 zł