id: ysnasv

Marzenie jakim jest nowy keyboard

Marzenie jakim jest nowy keyboard

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 133 fundraisers and raised 1 219 288 905 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam, nazywam się Piotr i mam 18 lat. Od 15 roku życia uczę się grać na keyboardzie, w przyszłości planuje założyć zespół (taki co gra na studniówkach, weselach itp. :P) do tej pory grałem na tanim sprzęcie, na początku wystarczał, ale moje wymagania znacznie się podniosły. Nowy sprzęt otworzy przedemnę furtkę do moich marzeń i pozwoli pogłebiać swoje umiejętności. Nie ukrywam, że planuje w przyszłości zarabiać na tym co lubie robić. Póki co uzbierałem na 3 raty i w niedługim czasie będę zamawiał keyboard Yamaha PSR-S650. Każdą złotówkę uzbieraną za pomocą tego portalu przeznaczę na kolejną ratę.
Wiem jak wiele osób na tej stronie zbiera na pomoc w chorobie innym. Jeśli czujecie potrzebę niesienia pomocy to pomóżcie w pierwszej kolejności tamtym ludziom, doskonale zdaje sobie sprawę, że im pieniądze są znacznie bardziej potrzebne. Nie mniej jednak, jeśli została ci jakaś wolna złotówka w portfelu na pomoc innym, będę ogromnie wdzięczny gdy mi ją przekażesz.
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich dążących do spełnienia swoich marzeń! 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.