id: ytcs23

Wielka Ławka - wiosenne odmalowanie.

Wielka Ławka - wiosenne odmalowanie.

Our users created 1 170 129 fundraisers and raised 1 219 278 364 zł

What will you fundraise for today?

Description

Od zeszłego roku Wielka Ławka - Big Bench Ceresina cieszy wszystkich swoją prostotą.

Służy nam żeby usiąść i popatrzeć na krajobraz ale przede wszystkim w promowaniu pięknych ale zapomnianych przez lokalnych mieszkańców i omijanych przez turystów obszarach. Jako jedyna promotorka dbam, żeby otoczenie ławki było schludne, żeby ławka była w dobrym stanie użytkowania, żeby była bezpieczna i dostarczała nam przyjemnych wrażeń.


Po kilku miesiącach użytkowania i po mroźnej zimie siedzisko ławki wymaga przeszlifowania, zagrutntowania i odmalowania.

Jak wiecie, na ławce można usiąść jak i stanąć, odiwedzają ją też psy, które mają twarde pazury w łapkach. Tym razem postaramy się (ja i wy wspierający zrzutkę) zakonserwować ławkę mocniejszą, odporniejszą powłoką.


Zakładam, że wystarczyłoby 120 osób wpłacających po 10 zł (jeśli możesz daj więcej :) w weekendy pojawia się na ławce od kilkudziesięciu osób w zwyż; 120 wpłat to nie są wielkie liczby a będą bardzo pomocne w utrzymaniu tego beztroskiego miejsca.

Wspomnę przy okazji że Wielka Ławka jest własnością prywatną i korzystanie z niej jest bezpłatne. Nie korzystamy z żadnych funduszy publicznych.

Przy okazji wiosennych prac umocujemy słupki z linką chroniącą teren przed wtargnięciem dużych zwierząt gospodarskich które znajdują się w sąsiedztwie.

Trzymajcie się, wspierajcie i do zobaczenia na Big Bench! :))

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 5

AD
20 zł
AB
Anna B.
hidden
AN
Ania
20 zł
EE
Ewelina
10 zł
 
Hidden data
hidden

Comments 1

 
2500 characters