id: yugfaj

Album II edycji MFP MY SONG, czyli ASP wydaje autorską płytę!

Album II edycji MFP MY SONG, czyli ASP wydaje autorską płytę!

Our users created 956 479 whip-rounds and collected 962 449 454 zł

What are you collecting for today?

Description


Kochani! Zanim z prawej strony klikniecie przycisk "Wpłać na zrzutkę"

i wybierzecie jedną z nagród, które przygotowaliśmy...

Albo zanim zjedziecie na sam dół, gdzie znajdziecie kilka pięknych

pozostałych niespodzianek, które dla Was mamy i które opisaliśmy...


Przygotowaliśmy dla Was kilka slajdów,

na których "mały pokaz" chcieliśmy was zaprosić!

Abyście wszyscy mogli bliżej poznać naszą grupę


Autorskiego Studia Piosenki,


ale także mogli dowiedzieli się trochę więcej o naszej zrzutce!


Zaczynamy:


45yY0Uxcm6Lzc95D.pngMB8Sxh1uhTxk67Xx.pngthNPCiwLJCkx5bja.pngjKn0os31jQSvNEfo.pngzhchlIaEX07HdmmG.pngXNmhKwslXK8crjeb.pngtJTD7XaDMzz7B1Qm.pngNmOqaCl78iIUkg9h.pngmbnxOjEedCzHBC0c.jpgMmjo3sHGtt4vN8D1.png


Jeśli dotarliście do tego punktu, to pięknie Wam dziękujemy!


Z prawej strony znajdziecie cegiełki, o których pisaliśmy, mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie, a tymczasem zostawiamy Wam przekrojowe fotografie z historii naszego działania i pozdrawiamy wszystkich serdecznie!


lGpJiGoiShKwuins.jpgmEOE7rAxrQ89Wq8R.jpgMGt3bJfVf671Oxxu.jpgv7cIrQEze5wJI7Qc.jpgefC8ASfecpIfMwZX.jpgwEbE2pF4a0NuA8VL.jpgHPV3yb5a80paIR0o.jpgYFYJTMTh6yS2G88s.jpgm3qccg8cVyLuELPY.jpghMt2mn8CvoxMIC3Z.jpgjnqBpAZMF6dSAsVt.jpgmc5C6u6ihv3b76zx.jpg

Z

GXWVJoMpub2m55tw.jpgd5Xb9vaiP25IHM8v.jpg9IHfQeTyjSqlbPtp.jpgAEUIpo2Dqb42DHWV.jpgHc7fhzeXSJkagCA3.jpghgrI4w2Rsui5Wx9M.jpgvtjngKITpTa5zBlM.jpgPTyzRaSlXR5eVT5u.jpgfx9V9MU9mIvBP94c.jpgu7QtIyRRzjB7u9PI.jpgaC7LXtFY2pFTRKZY.jpgewJNmyveGm7Gacwy.jpgS2QgUGQgJwcynavx.jpg9qRrWZGIBU0pXnKV.jpgYBhTNjKMrhlJmPxv.jpgx9bqlAyJPXsLVBUm.jpgrbc3EePX9ZUjusEP.jpgw6v5F4UYiKeh9PhK.jpggHCJVEXuFZspmIrN.jpgIGhft9ExM7Ah4zKy.jpg9mGrWyja7saFZWE4.jpgH4kgElVZKSFMtFMY.jpg896KP3aGatlGS43O.jpgWięcej informacji o ASP czy sukcesach naszych podopiecznych,

a także więcej zdjęć, filmów i relacji z wydarzeń znajdziecie na naszej stronie:


https://www.facebook.com/autorskiestudiopiosenkiYGMIX6uKY9MhsteQ.pngDziękujemy Wam za każde wsparcie!

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Rewards / offers 12 New

Buy and support whip-rounds.

Novelty! Now you can support the whip-round by adding a awards / offers yourself. You sell and the funds go directly to the whip-round, helping is so easy - read more.

Buy and support whip-round

Active created by organizer:
Donation & Thanks
Dycha na ASP | zamiast kawy :)
Rezygnując z jednej kawy, wspierasz nie tylko instruktorów i podopiecznych ASP, ale przyczyniasz się także do rozwoju polskiej kultury, bo dzięki Tobie płyty z materiałami edukacyjnymi dotrą do Ośrodków Kultury i placówek muzycznych w całej Polsce. Czekają Cię piękne muzyczne, mailowe podziękowania!
10 zł

Purchased 4

End in 2 days!
Donation & Thanks
20 zł dla ASP | zamiast biletu do kina :)
Rezygnując aż z dwóch kaw, to akurat dbasz o serducho i swoje zdrowie, ale za te 20 zł mógłbyś kupić bilet do kina... A to już coś znaczy, bo wspierasz inną gałąź naszego pięknego, kulturalnego drzewa. Pamiętaj, że dzięki Twojej cegiełce, Ty także przyczyniasz się do rozwoju polskiej kultury, bo dzięki Tobie płyty z materiałami edukacyjnymi dotrą do Ośrodków Kultury i placówek muzycznych w całej Polsce.
20 zł

Purchased 3

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
30 zł na ASP i MP3-ki! | zamiast jednej koszulki :)
Może i nie będziesz miał super nowej koszulki z krótkim rękawkiem, ale nie zapominajmy, że u nas wieczna zima i mróz, więc i tak trzeba ją ukryć pod swetrem i kurtką... Muzykę na komputerze, z telefonu czy innych źródeł możesz natomiast słuchać cały rok! Jeśli uda nam się uzbierać całą kwotę, by sfinalizować miks i mastering, za te 30 zł dostaniesz od nas 10 pięknie zrealizowanych i zaaranżowanych utworów w formacie MP3, które zarejestrowaliśmy w studio nagraniowym i które prześlemy na Twojego maila!
30 zł

Purchased 1

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
40 zł na ASP | 10 utworów oraz 10 podkładów!
Tu już zaczyna się robić poważnie... Za tę kwotę otrzymasz od nas nie tylko 10 pięknych, autorskich kompozycji, ale także 10 podkładów instrumentalnych do tych utworów (w formacie MP3), które zarejestrowaliśmy w studio nagraniowym i które prześlemy na Twojego maila! Będziesz mógł podarować je komuś bliskiemu, a może sam rozpoczniesz swoją przygodę z muzyką? Byś mógł zacząć śpiewać razem z nami!
40 zł

Purchased 2

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
50 zł na ASP | autorska płyta CD z podkładami w formie fizycznej!
Czujemy się zaszczyceni, bo chyba tylko prawdziwi fani doceniają pracę, którą trzeba włożyć, by zrealizować fizyczne wydanie płyty! A to aktualnie właśnie nasze wielkie marzenie... Dzięki tej kwocie otrzymasz od nas album z 10 autorskimi kompozycjami i 10 podkładami, które wszędzie będziesz mógł zabrać ze sobą albo pięknie opakować i podarować je komuś w prezencie!
50 zł

Purchased 18

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
70 zł na ASP | autorska płyta CD ze szczególną imienną dedykacją!
Cieszymy się, że jesteś kolejnym cudownym człowiekiem, który docenia pracę, którą trzeba włożyć, by zrealizować fizyczne wydanie płyty! Dzięki tej kwocie nie tylko otrzymasz od nas album z 10 autorskimi kompozycjami i 10 podkładami, które wszędzie będziesz mógł zabrać ze sobą, ale będziesz mógł otrzymać od nas specjalną imienną dedykację - dla Ciebie bądź kogoś bliskiego, komu chciałbyś podarować ten album.
70 zł

Purchased 1

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
100 zł na ASP | tzw. COMBO!
Ale czad! Dziękujemy Ci za tak ogromne wsparcie! Za tę kwotę otrzymasz od nas płytę w formacie CD (oczywiście ze szczególną imienną dedykacją), ale także cały pakiet MP3-ek na maila, by korzystać z naszej twórczości jakkolwiek tylko zapragniesz!
100 zł

Purchased 5

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
200 zł na ASP | SPONSOR!
Poza nagrodą za 100 zł otrzymasz także od części naszej grupy imienne, muzyczne podziękowania i zaraz po premierze albumu zostaniesz wymieniony wśród naszych sponsorów!
200 zł

Purchased 5

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
500 zł na ASP | SPONSOR (z muzyczną nagrodą)
Musisz naprawdę kochać muzykę i kulturę albo masz tak wielkie serce, chcąc pomóc nam w spełnieniu tego marzenia, wspierając nas tak ogromną kwotą. Poza nagrodą za 200 zł otrzymasz od nas także imienną, muzyczną pocztówkę! To coś, czego na pewno się nie spodziewasz i obiecujemy, że takiego prezentu jeszcze nigdy w życiu nie dostałeś! :)
500 zł

Purchased 3

End in 2 days!
Electronics & Music • Music
1000 zł na ASP | Nagroda Mecenasa Kultury
W naszych snach nie śniło nam się, że ktoś wybierze ten próg, dlatego z wdzięczności, poza płytą (z dedykacją i oczywiście w formacie fizycznym i MP3), podziękowaniami, przygotujemy dla Ciebie specjalną live sesję! Cover utworu, który sam wybierzesz! Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by stworzyć coś szczególnego i niepowtarzalnego! Byśmy mogli podjąć się pracy nad piosenką, która w Twoim życiu znaczy najwięcej.
1000 zł
End in 2 days!
Electronics & Music • Music
2500 zł na ASP | LOGO Głównego Sponsora (promocja Twojej firmy!)
To niewiarygodne, że tacy Mecenasi Kultury jeszcze istnieją! Dziękujemy ogromnie, że razem ze swoim biznesem chcesz wesprzeć grupę młodych ludzi, którzy tak bardzo całe swoje życie oddani są tylko muzyce i swojej pasji... Dzięki tej nagrodzie w środku płyty znajdzie się Twoje nazwisko (głównego sponsora albumu), a na okładce naszej płyty znajdzie się logo Twojej firmy! Tym samym możemy obiecać promocję na całym Dolnym Śląsku (gdzie przede wszystkim będzie podróżowała nasza płyta), ale także w całym kraju, bo planujemy wysyłkę albumów do ok. 200 placówek kulturalnych, które dowiedzą się, że to właśnie ktoś taki jak Ty - wsparł ten projekt i zdolną młodzież!
2500 zł
End in 2 days!
Electronics & Music • Music
5000 zł na ASP | GŁÓWNY SPONSOR z prywatnym koncertem w Twoim domu!
Stajesz się największym sponsorem całego tego przedsięwzięcia! Z całego serca dziękujemy Ci, że postanowiłeś uwierzyć w nasze pomysły, w naszą pracę, w trud, który włożyliśmy, doceniając miesiące, w trakcie których dzielnie powolutku dążyliśmy na sam szczyt! Dzięki tej nagrodzie w środku płyty znajdzie się Twoje nazwisko (głównego sponsora albumu, wypozycjonowane oczywiście najwyżej), jeśli będziesz chciał, to na okładce naszej płyty znajdzie się także logo Twojej firmy! Tym samym możemy obiecać promocję na całym Dolnym Śląsku (gdzie przede wszystkim będzie podróżowała nasza płyta), ale także w całym kraju, bo planujemy wysyłkę albumów do ok. 200 placówek kulturalnych, które dowiedzą się, że to właśnie ktoś taki jak Ty - wsparł ten projekt i zdolną młodzież! Ale to nie wszystko! Jeśli jesteś z Dolnego Śląska (do 150 km od Świdnicy/Dzierżoniowa i Pieszyc) - przyjedziemy do Ciebie z prywatnym koncertem! Możemy odwiedzić Cię w ważnym dla Ciebie dniu bądź może jako niespodzianka dla kogoś bliskiego? W tym przypadku nagroda niestety jest ograniczona naszą dostępnością, więc termin jest do ustalenia, ale jesteśmy pewni, że uda się to dopiąć (maksymalny termin odebrania jej to 25/06/2023). Jeśli jesteś spoza naszych rejonów, a chciałbyś ściągnąć do siebie do domu dwójkę instruktorów ASP i ich reprezentację, do tej kwoty musimy doliczyć koszt dojazdu do Twojego wybranego celu.
5000 zł
End in 2 days!

Contributors 45

MB
Magdalena Berezicka
20 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
200 zł
DO
Dominik
50 zł
 
Hidden data
300 zł
OA
Oliwia Szewczyk
70 zł
Zofia Świtalska
50 zł
 
Hidden data
hidden
WM
Wiktoria Macherzyńska
50 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 3

 
2500 chars
 • MI
  Monika

  Powodzenia we wszystkim, co robicie!!! I żeby dalej Wam się chciało 🙂

  100 zł
 • SS
  Sylwia Socha

  Pozdrowienia dla Alicji Gajda i pozostałych uczestników życzę samych sukcesów.
  Pozdrowienia Sylwia S

  10 zł
 • EG
  Ewa i Krzysztof

  Powodzenia!
  Trzymamy kciuki!

  200 zł