id: z2wf5m

Z całego serca dla Pani Basi, z dala od bólu, cierpienia i krzywd. Zbieramy na nowy start.

Z całego serca dla Pani Basi, z dala od bólu, cierpienia i krzywd. Zbieramy na nowy start.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 186 978 fundraisers and raised 1 247 855 710 zł

What will you fundraise for today?

Description

Celem niniejszej zbiórki jest zapewnienie potrzebnych pieniędzy na "nowy start" dla Pani Basi O. z Sępolna Wielkiego, w gminie Biały Bór. Zawiodły aparaty państwowe, programy opiekuńcze, policja. Zawiodło społeczeństwo, zawiodła wioska, znajomi, przyjaciele i rodzina. Pani Basia żyła w koszmarze sama, piekle które trwało 26 lat. Teraz potrzebuje naszej pomocy, na nowe życie, na nowy start, na zapomnienie. Z dala od bólu, cierpienia i krzywd. Pani Basia opowiedziała o biciu i upokarzaniu. "Mężowi pomagał syn. Przewracali mnie w kuchni na podłogę i zdzierali ze mnie ciuchy, potem ciągnęli mnie przez korytarz do piwnicy ". Ośrodek pomocy społecznej zaoferował Basi pomoc psychologa i 100 PLN miesięcznie! Jeśli tak jak ja uważasz, że to stanowczo za mało weźmy sprawę w nasze ręce i pomagajmy. 100% pieniążków trafi bezpośrednio do Pani Basi. Proszę, uzbierajmy dla Pani Basi pieniążki na nowe mieszkanie. Jeśli to za dużo to chociaż na doraźną pomoc, albo adwokatów bądź cokolwiek co jest potrzebne. Jako społeczeństwo mamy ogromny dług u Basi, wszyscy bez wyjątku! Tym razem nie zawiedźmy, dajmy jej gwarancję stabilności i zaufania, przywróćmy wiarę w ludzi. Cały materiał z TVN UWAGA możesz obejrzeć na stronie TVN: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/opowiedziala-o-26-latach-domowego-piekla-bylam-bita-i-zamykana-w-piwnicy-oficjalna-strona-programu-u,283060.html?fbclid=IwAR3j3Hn1IPGSunbhkXF17RdfHCGJCjKxCqNeCRH4JryO3vE7any31PtkPPQ

Jako społeczeństwo mamy ogromny dług u Basi, wszyscy bez wyjątku! Tym razem nie zawiedźmy, dajmy jej gwarancję stabilności i zaufania, przywróćmy wiarę w ludzi.

Uwaga TVN - cały reportaż- kliknij

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 78

AN
Andrzej
hidden
AG
Agnieszka
hidden
JA
Jarek
hidden
ST
Sylwester T.
hidden
MC
Magdalena croitoru
hidden
ND
Norbert Dądera
hidden
DP
Dawid Peczyński
hidden
ED
Edyta
hidden
IM
Iwona Myszka
hidden
MM
Monika Majkowska
hidden
See more