id: z6tjvs

Szlachetną paczka

Szlachetną paczka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 490 fundraisers and raised 1 216 780 827 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani w tym roku udało nam się wybrać do paczki aż 3 rodziny

Paczkę robimy dla dwóch starszych pań samotnych oraz wybraliśmy panią której opis dodaje poniżej

Dla dwóch rodzin mamy już wszytko

Zrzutkę założyłam ponieważ potrzeby trochę przewyższyły jednak budżet a dla rodziny z dziećmi potrzeby są większe niż dla samotnych osób

W tej zrzutce zbieramy na żywność i środki czystości dla pani Małgosi i jej dzieci

Historia Rodziny

Pani Małgorzata samodzielnie wychowuje dwójkę dzieci, Jana oraz Marlenę. Rodzina przez kilka lat żyła szczęśliwie i zgodnie. Ich sytuacja materialna była dobra. Planowali zakup nowego mieszkania. Niestety mąż pani Małgorzaty poznał inną kobietę, z którą postanowił założyć nową rodzinę. Żona przez wiele miesięcy walczyła o utrzymanie związku, choć czuła się upokorzona i oszukana. Obecnie małżonkowie są po rozwodzie. Kobieta mieszka z dziećmi w mieszkaniu, gdzie łazienka jest w stanie do remontu. Marlena przeszła operację serca i jest pod stałą opieką kardiologa. Jan w związku z rozstaniem rodziców wykazuje objawy silnego stresu i potrzebuje opieki psychologa.

Codzienność Rodziny


Pani Małgorzata jest troskliwą matką. Mimo trudnej sytuacji osobistej oraz emocji, z którymi się zmaga, dba o prawidłowy rozwój fizyczny i emocjonalny dzieci. Często odbywa wizyty w poradni kardiologicznej z powodu córki oraz psychologicznej, ponieważ syn po rozstaniu rodziców zaczął wykazywać trudności wychowawcze. Członkowie rodziny chętnie spędzają razem czas.

ubiegłym roku udało im się wspólnie spędzić urlop na wyjeździe. Gdy pogoda jest sprzyjająca, chodzą na długie spacery. Ponadto Marlena lubi rysować, a Jan interesuje się informatyką. Kobieta obecnie pracuje na pełny etat, lecz przez stan zdrowia córki będzie musiała zmienić prace na pół etatu. Rodzina utrzymuje się z wypłaty pani Małgorzaty, alimentów, świadczenia 500+, co daje kwotę 5434 zł. Po odliczeniu opłat w wysokości 2880 zł dochód na jednego członka rodziny wynosi 851 zł.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!