id: zubc3v

Kolejka turystyczna, ciuchcia do przewozu dzieci i seniorów.

Kolejka turystyczna, ciuchcia do przewozu dzieci i seniorów.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 067 fundraisers and raised 1 229 221 087 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie moi drodzy!

Wychodzę do Państwa z prośbą o pomoc w celu uskładania środków pieniężnych na kolejkę turystyczną, przysłowiową ciuchcię. Gdy byłem mały, pamiętam, że moją ulubioną zabawką była własnie kolejka, cudnie, ręcznie odmalowana przez moją babcię; czerwona, w żółte kwiatki i białe owieczki. Gdy tylko ją wspominam na mojej twarzy pojawia się nieopanowany uśmiech ;). Nie interesowały mnie samochody, czy jakieś inne, reklamowane wtedy gadżety w telewizji. Cóż. Moja miłość do kolejek przez 25 lat nigdy nie umarła! Z racji tego iż jestem już dojrzałą i dorosłą osobą, potrzebuje czegoś nieco większego... prawdziwą maszynę, którą wykorzystam dla własnej satysfakcji oraz dla programu "Ciuch ciuch, z uśmiechem", który będę organizował w przyszłości na kanale w serwisie "Youtube". Wszystko zależy od Was!


Koszty :

Wstępnie uwzględnione koszty ustaliłem na 14 900 zł, z pewnością będą one dużo wyższe, ale jest to minimalna, niezbędna kwota, do zakupu podstawowej kolejki turystycznej i ewentualnego transportu maszyny, wagoników. Własne wkłady finansowe przewidziałem na kwotę 10 000 zł, więc mam nadzieję, że do kwoty 30 tysięcy powinienem zamknąć projekt i zacząć działać... z uśmiechem!


Parę słów o programie

"Ciuch ciuch, z uśmiechem" :

Gdy będę już posiadał swoją wymarzoną ciuchcię, kolejkę turystyczną, pragnę założyć swój kanał na portalu Youtube oraz relacjonować prace i usługi związane z zakupioną ciuchcią. Pragnę (przynajmniej na razie) w województwie Śląskim, bezpłatnie podarować dzieciom (z przedszkoli, chorym, z domów dziecka), oraz seniorom (z domów opieki społecznej) po prostu... uśmiech, dając im możliwość przejażdżki taką kolejką! Do ciuchci chciałbym zamontować mikrofon, oraz głośnik, w celu puszczania muzyki lub po prostu rozbawiania pasażerów, w zależności od sytuacji; wożąc dzieci być może przebrałbym się za np : Kubusia Puchatka? Mam masę pomysłów na tą akcję! Chciałbym również w wagonach zamontować maszynę z podajnikiem do wody pitnej, zapas kubeczków, małe poczęstunki, czy słodycze. Mua, czego ja bym nie chciał! Mimo wszystko wiele zależy od Ciebie.

Wszystko będę nagrywał na kamerze i zamieszczał filmy, relacje na Youtube, każdy kurs, każde ewentualne zmiany w kolejce, rozmowy z pasażerami itd. Pomożesz?Zrzutka jest dobrowolna, niczego od Ciebie nie wymagam, liczy się dosłownie każda, mała złotóweczka, jeśli nie jesteś w stanie, przynajmniej udostępnij tę zrzutkę dla swoich znajomych.


(Zamieszczone zdjęcia są zdjęciami z aukcji, podglądowymi).


Pozdrawiam i dziękuje... z uśmiechem!


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 1

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!