id: zumzzn

Natura -eko zabawki

Natura -eko zabawki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 179 443 fundraisers and raised 1 233 489 945 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zwykła drewniana ciuchcia a ile zabawy w przekładanie elementów .

Układanka z klocków to wiele możliwości zabawy i wymyślania wielu budowli

Wyścigi i nauka rozwoju wyobraźni

Wszechobecny otaczający nas plastik zabawki dziecięce grające świecące zabawki drewniane są zdecydowanie prostsze niż wykonane z plastiku. Dają dziecku szansę do wytężenia wyobraźni zwykły klocek może być samolotem autkiem nic nie gra nie świeci bawi się na własnym sposobem nie musi tańczyć skakać tak jak nakazuje jemu zabawka.

Zabawy tego typu bardzo pozytywnie wpływają na rozwój malucha, poprawiają jego zdolności poznawcze i pokazują mu, że nawet prosty kawałek drewna może stać się czymś niezwyczajnym. Dowodem na to, że proste zabawki pobudzają kreatywność jest to, że dzieci same chętnie wybierają je do zabawy, potrafią się nimi bawić godzinami, podczas gdy najnowsza zabawka plastikowa, z tysiącem melodyjek, jest często rzucona w kąt już następnego dnia po zakupie.

w zabawkach plastikowych często stosowane są małe baterie, których połknięcie niesie za sobą niebezpieczeństwo. Zabawki drewniane ich nie posiadają dzięki czemu te zabawki są zdecydowanie bardziej bezpieczne dla dziecka. Nie posiadają ostrych krawędzi taka zabawka nie ulegnie wykruszeniu połamaniu przy rzuceniu i może stworzyć zagrożenie połknięcia drobnych elementów lub zacięciu co niestety bardzo zdarza się w zabawkach w plastiku niestety także warstwa wichrzenia zabawek jest zdecydowanie inna drewniane malowane są farbkami z atestem a te nie eko są wykonane z niewiadomych źródeł niestety wykonywane są ilościowo nie jakościowo.

Przewaga drewna nad plastikiem

Zabawki drewniane mają jeszcze jedną przewagę nad zabawkami plastikowymi. Otóż zabawki te wpisują się w popularny obecnie nurt życia w zgodzie z naturą.

Produkcja zabawek z drewna w niczym nie szkodzi naturze, czego nie można powiedzieć o produkcji zabawek z plastiku. Żyjmy zgodnie z naturą

Naturalny materiał nie tylko jest produkowany w sposób ekologiczny, ale również ulega biodegradacji.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!