id: zw6k5v

Amputacja ogonka kotka Bambino

Amputacja ogonka kotka Bambino

Our users created 1 177 924 fundraisers and raised 1 231 095 091 zł

What will you fundraise for today?

Description

Przedwczoraj dostałam info o kotku, który pod Warszawą, w deszczu, siedzi brudny w krzakach i miauczy, ale nie rusza się. Najpierw został zawieziony do mojego zaufanego lekarza na Racławicką. Tam otrzymał zastrzyki przeciwbólowe i zalecenie by zrobić mu dokładne prześwietlenie. Całą noc spędził zamknięty w transporterku.


Wczoraj trafił do chirurga ortopedy do lecznicy Animal Center przy ul. Zamiany 12 i po prześwietleniu dowiedzieliśmy się, że ten maluch jest ofiarą wypadku samochodowego. Ma złamaną w kilku miejscach miednicę, ogonek do natychmiastowej amputacji. Nie miał w nim czucia, więc mogłoby dojść wkrótce do martwicy.


Trafił do mnie na tymczas, nazwaliśmy go Bambi, Bambino - bo jest takim rozkosznym dzieciakiem, który zdaje się nie rozumieć co mu dolega…


Dzisiaj rano zawiozłam go na operację usunięcia ogonka. Jest operowany w klinice przy ul. Powstańców 101 na Bemowie.


Kolejne 6 tygodni musi spędzić w kojcu lub kennelu by ograniczyć jego ruchy - operacja miednicy jest ultra skomplikowaną sprawą, podobno najczęściej się nie udaje, więc liczymy na to że złamanie się zrośnie i kocio choć będzie pewnie odrobinę niezdarny, będzie miał normalne i szczęśliwe życie.


Jednocześnie dostałam cynk, że w Warszawie przy ul. Puławskiej swoją klinikę ma wybitny chirurg Dr Bissenik. Po operacji chciałabym zabrać Bambino właśnie tam, aby poprosić o obejrzenie go i sprawdzenie czy rzeczywiście operacja złamanej w kilku miejsach miednicy nie ma sensu. Chirurg ten jest znany z dokonywania rzeczy niemożliwych :)


Dziękuję za każdą złotówkę dla tego słodziaka!There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 78

 
Hidden data
85 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
10 zł
MA
Magdalena
20 zł
EJ
Ewelina
20 zł
CK
Ciocia Klaudia i wujek Łukasz
2 000 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
20 zł
KK
Kasia
30 zł
BO
BONKERS
50 zł
See more

Comments 7

 
2500 characters