id: zx84d3

Sprzęt do nagrywania audiobooków

Sprzęt do nagrywania audiobooków

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 451 fundraisers and raised 1 213 006 881 zł

What will you fundraise for today?

Description

Od lat pracuję głosem. Marzę o możliwości wykorzystania mojego głosu do nagrywania książek ważnych ale mniej popularnych.

Nagrywałem reklamy radiowe, jingle, prowadziłem swój autorski program. Dawno, dawno temu.

Po kilku latach przerwy postanowiłem zrobić coś, żeby spełnić swoje marzenie i móc zacząć nagrywać audiobooki. Od kiedy zostałem ojcem i mogę - prawie codziennie - czytać mojemu synowi, przypomniałem sobie, jak ważne jest to, żeby czytanie nie brzmiało jak klepanie słów, ale żeby oddawało emocje i podkręcało wyobraźnię do zobrazowania tego co się słyszy.

Żeby spełnić to marzenie, potrzebuję sprzętu który pomoże mi nagrywać w jakości maksymalnie zbliżonej do ideału. Potrzebuję mikrofonu pojemnościowego (Rode NT-USB), statywu, kontrolera (Behringer X-touch One), słuchawek (Ultrasone Pro 480) i osłony wygłuszającej.

Jeśli jesteś autorem książek o dowolnej tematyce i chciałbyś swoje dzieło zaprezentować również w wersji audio - jestem do Twojej dyspozycji.

W natłoku zrzutek dla ludzi którzy walczą o zdrowie lub starają się pokonać rozmaite przeciwności, dziękuję że poświęciłeś/aś swój czas i pieniądze na pomoc człowiekowi który dojrzał do tego, żeby spełnić swoje marzenie i móc dzielić się swoim talentem z innymi.

Próbka mojego głosu

Pobierz

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 5

AG
Agnieszka Górecka
50 zł
 
Hidden data
7 zł
 
Hidden data
5 zł
ML
1 zł
 
Hidden data
hidden

Comments 6

 
2500 characters