id: zxeysw

Przetrwanie franczyzy żabki

Przetrwanie franczyzy żabki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
Active moneyboxes on fundraiser: 1
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 168 638 fundraisers and raised 1 217 024 219 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodzy Przyjaciele,


Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie w rozwoju mojej franczyzy Żabka, która powstała niedawno i potrzebuje dodatkowych środków na inwestycje. To jest mój jedyny źródło dochodu i spełnienie marzeń o własnym biznesie. Niestety, nie mogę liczyć na pełne wsparcie ze strony sieci, która oferuje tylko częściowe zabezpieczenie przychodu i dodatkowe środki na rozwój . Dlatego potrzebuję Waszej pomocy, aby ulepszyć sklep i służyć lokalnej społeczności.


Zrzutka ma na celu zebrać 50tys. zł. Każda kwota, nawet najmniejsza, będzie dla mnie cenna i doceniona. Będę wdzięczny za każdy gest solidarności i wsparcia. Jeśli nie możecie wesprzeć mnie finansowo, to proszę o udostępnienie tej zrzutki w swoich sieciach. Razem możemy sprawić, że moja franczyza Żabka będzie się rozwijać i prosperować. Dziękuję Wam z całego serca. <3

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!