id: zxkab4

Zrzutka na terapię Antosia z autyzmem

Zrzutka na terapię Antosia z autyzmem

Our users created 1 166 403 fundraisers and raised 1 212 941 423 zł

What will you fundraise for today?

Description

Krótka historia naszego bohatera: Antoś urodził się w 2012 . Od samego początku był ciepłym , radosnym i pełnym życia dzieckiem . Zawsze zaskakiwał ,nigdy nie potrafił usiedzieć w jednym miejscu. Rok 2016 był bardzo ciężkim okresem, właśnie wtedy ,kiedy powinniśmy się cieszyć pierwszym rokiem naszego dziecka w przedszkolu padła ciężka diagnoza" autyzm". Dlaczego my ? Przecież wszystko było w porządku? Niestety nie, Antoś ma problemy z komunikacją . Od roku walczymy o każde słowo, lepszą i łatwiejsza przyszłość. Nigdy się nie poddajemy i możemy z czystym sumieniem powiedzieć że jest poprawa. Niestety koszty terapii są ogromne i sami nie jesteśmy w stanie ich pokryć w całości. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy.

Krótka historia naszego bohatera:

Antoś urodził się w 2012 . Od samego początku był ciepłym , radosnym i pełnym życia dzieckiem . Zawsze zaskakiwał ,nigdy nie potrafił usiedzieć w jednym miejscu. Rok 2016 był bardzo ciężkim okresem, właśnie wtedy ,kiedy powinniśmy się cieszyć pierwszym rokiem naszego dziecka w przedszkolu padła ciężka diagnoza" autyzm". Dlaczego my ? Przecież wszystko było w porządku? Niestety nie, Antoś ma problemy z komunikacją . Od roku walczymy o każde słowo, lepszą i łatwiejsza przyszłość. Nigdy się nie poddajemy i możemy z czystym sumieniem powiedzieć że jest poprawa. Niestety koszty terapii są ogromne i sami nie jesteśmy w stanie ich pokryć w całości. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy.

Na co przeznaczymy środki ?

Przede wszystkim na pokrycie kosztów zajęć terapeutycznych, sensorycznych, logopedy oraz specjalistycznego przedszkola, którego koszty są bardzo wysokie. Tata Antosia musiał podjąć pracę za granicą, aby sprostać rosnącym kosztom rehabilitacji. Realnie Antek (i jego brat) nie mają taty, za którym szalenie tęsknią.

Akcja jest prowadzona przez Fundację Bracia. Organizacja nie obiera opłat ani prowizji od wpłat. Całość środków przeznaczymy dla Antka. Dane organizacji na dole strony.

zxkab4-9d8c6b3d.png

zxkab4-35b51715.png

Organizatorem akcji w imieniu podopiecznego jest Fundacja Bracia

Fundacja Bracia ul Kościuszki 25 lok 22 05-300 Mińsk Mazowiecki

REGON: 382009396NIP: 8222373734KRS: 0000761992

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 42

KG
Katarzyna Górecka
200 zł
WZ
Wojtek Zajaczkowski
100 zł
MG
Michał Grzyb
100 zł
SC
Slawek
100 zł
MK
Karol Kowalczyk
50 zł
DD
Damian Dworaczek
50 zł
 
Hidden data
50 zł
PM
Pawel Magiera
50 zł
MW
Marcin Wądrzyk
50 zł
GH
Grzegorz Huber
50 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters
 • WZ
  Wojtek Zajaczkowski

  Powodzenia Antoś!

  100 zł
 •  
  Anonymous user

  Wpłacamy ile możemy :) warto pomagać

  25 zł