id: zy7gb7

na kotłownię i łazienkę

na kotłownię i łazienkę

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 553 fundraisers and raised 1 215 218 529 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam bardzo pilnie potrzebujemy jakich kolwiek wpłaty na zorganizowanie materiałów budowlanych z czego będzie konieczne podciągnąć ganek ponieważ w tej chwili jest za mały na zrobienie łazienki czy kotłowni dzięki zebranym pieniądzom będziemy mogli zrobić jedno i drugie co ułatwi nam życie bo jak na dzisiejszy dzień nasza kuchnia to łazienka i kotłownia 3 w1 a ubijać na to wychodek drewniany na dworze co zimową  porą  jest na prawdę nie przyjemnie zimno Kotłownia również  nie powinna znajdować  się w kuchni ponieważ zagraża  życiu jak i popażeniu szczególnie przy 16msc dziecku  które tryska energią i wszędzie jest  go  pełno , a kuchnia często zadymiona co my często to wdychamy . Prośbę  swoją motywuje  razem z mężem o jakie kolwiek wpłaty my natomiast na ile nas stać tyle robimy wszystko sami jak np 2 pokoje dla starszych dzieci udało nam się teraz zrobić dzięki co niektórym  ludziom co dali jakieś materiały a reszta to co mogliśmy zaoszczedziliśmy w tej chwili odkładamy na pustaki ale nie jest łatwo odłożyć  przy 3 dzieci jak zawsze coś wypadnie   że musimy sięgnąć po odłożone pieniądze. Z góry dziękujemy za każdą  wpłatę. 
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!