id: zyab68

Namiastka domu dla Neski - potrzebujemy właśnie teraz Twojego wsparcia i bardzo prosimy o pomoc.

Namiastka domu dla Neski - potrzebujemy właśnie teraz Twojego wsparcia i bardzo prosimy o pomoc.

Our users created 1 169 431 fundraisers and raised 1 218 363 738 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nie możemy pogodzić się z tym, że Neska całe swoje życie była więźniem - potrzebujemy Twojego wsparcia, aby pokazać jej jasną stronę psiej egzystencji.


Neska to delikatna, starsza sunia w typie owczarka niemieckiego. Niestety los jej nie rozpieszczał i nie miała szczęścia do ludzi. Praktycznie całe życie spędziła za kratami - w kojcu na terenie przedsiębiorstwa, którego miała pilnować. Gdy na stare lata stała się niepotrzebna, trafiła do schroniska. Pozbyto się jej, jak reszty wyposażenia firmy, zużytych maszyn, zbędnych mebli. Neska nie zasłużyła na to, aby traktować ją jak rzecz.


56sB1La3UVnVet5O.jpg

Neska ma obecnie około 13 lat, a od ponad dwóch jest pod naszą opieką. Niestety - jak do tej pory nie było jej dane znaleźć swojego człowieka na zawsze i zamieszkać w domu stałym.


Większość jej życia to beton, kraty, kojec, zero kontaktu z naturą, trawą, innymi psami, ludźmi. To niesamowite, ile ten pies ma w sobie zaufania do człowieka, mimo trudnego losu, którego doświadczył. Neska łatwo nawiązuje kontakt, dotyk sprawia jej przyjemność. Jest spragniona spacerów i wolności. Jest grzeczna, chętnie chodzi po lesie, w swoim tempie pokonując niemałe odległości.


vVDd6nTGIJ2l2PPk.jpg

Na Neskę czeka już miejsce w hotelu dla psów i bardzo potrzebujemy Twojego wsparcia właśnie teraz. Zbiórka pokryje koszty transportu do hotelu, utrzymanie, karmę i leczenie. Sprawa jest bardzo pilna, ponieważ Neska nie może dłużej być w dotychczasowym domu. Mamy tylko kilka dni na zebranie kwoty na jej nowy start w miejscu, które będzie dla niej namiastką domu i pozwoli przetrwać zimę.


Wszystkimi siłami walczymy o godną resztę jej życia. Serca nam pękają, gdy pomyślimy, że Neska mogłaby znów trafić na zimę do budy za kratami.


RUSJP0Ej42Ktpnnh.jpg

Jeśli uda nam się zebrać całą kwotę na tej zrzutce, to wystarczy ona na półroczny pobyt Neski w hotelu i pokrycie kosztów dowiezienia jej do niego z aktualnego miejsca pobytu.


Możemy odmienić życie Neski jedynie dzięki wsparciu od wrażliwych ludzi. Wrażliwych na los zmarnowanych psich żyć. Prosimy o pomoc dla Neski - ona ma jeszcze czas, jeszcze możemy pokazać jej, że można inaczej.


uvXWUaOpRCChsNxh.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 77

JP
Joanna Pecold
40 zł
WJ
Weronika Jóźwiak
20 zł
CM
Marta Krasnosielska
20 zł
MJ
Magdalena Jura-Czarnecka
75 zł
MT
15 zł
AA
Anna Atler-Hayles
20 zł
OW
Klara Zoja Blue (dobble i serwetki)
50 zł
MF
Monika Felczyńska filiżanki z ptaszkami
50 zł
MK
Magdalena Koszczynska
20 zł
 
Hidden data
39 zł
See more

Comments 8

 
2500 characters