id: zywwmv

Święta dla zwierzaków ze schroniska

Święta dla zwierzaków ze schroniska

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 917 fundraisers and raised 1 213 944 007 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pomoc dla tych którzy nie mogą pomóc sobie sami ...

Zwierzęta - mówi się, że to nasi najlepsi przyjaciele...dlaczego więc zasługują na takie traktowanie? Bicie , porzucenie, strach i cierpienie.. Niestety ale większość z nich nigdy nie zaznała miłości człowieka... ciepłego koca, pełnej miski, drapania po brzuszku na kanapie ..

Ile z nich biega bezpańsko , szuka jedzenia, miłości...

Zwierzęta obdarowują nas bezwarunkową miłością .. a w jaki sposób my się odpłacamy ... odwracamy wzrok na ich krzywdy , mówimy to nie nasz problem.

Każdy zasługuje na miłość .. nie ważne czy to duży pies bez oka , kot bez łapki czy królik bez ogonka ...

Nadchodzą Święta ...często jednym z " prezentów" jest własnie zwierzątko... Później zamienia się on w " nieudany prezent " zostaje wyrzucony na ulicę bądź przywiązany do drzewa ...chyba nie tak wygląda bezwarunkowa miłość..

Na szczęście ( lepsze to niż ulica) większość z nich trafia do schroniska ...duża większość ...schroniska w przeciwieństwie do ludzi nie zamykają drzwi przed żadnym potrzebującym stworzeniem... często kończy się to tym , że są przepełnione ...brakuje karmy , koców , leków , środków czystości , pieniędzy na badania...lista jest zbyt długa..

Nie bądźmy obojętni na ich cierpienie , pomóżmy jak możemy...

Całość z zebranych pieniędzy zostanie przeznaczona na zakup koców, karmy i wszelkich innych potrzebnych środków do schroniska dla bezdomnych zwierząt na ul.Rybnej 3 w Krakowie.

Liczy się każda złotówka :)

" Etyka szacunku dla życia nakazuje nam wszystkim poszukiwać sposobności, by za tyle zła, wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pośpieszyć im z jakąkolwiek pomocą" - Albert Schweitzer

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2

PB
Paweł Buńko
1 zł
MR
Magdalena Rzepka
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!