Pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu ID: gau4ve

Pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu ID: gau4ve

436 zł z 3 000 zł

14%

436 zł

436 zł

z 3 000 zł

zakończona

zakończona

23.05.2020r

12

12

wspierających
14%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witamy! Żyjemy w trudnych czasach, o których przyszłe pokolenia będą uczyć się w szkołach. Każdego dnia ludzie walczą o życie, kolejni pomagają, a nie brakuje także osób próbujących coś zmienić. My właśnie należymy do tego trzeciego grona i chcemy pomagać. Ty również nie jesteś obojętny na cierpienie innych? Przyłącz się do naszej akcji!

Deadly Serious Clowns to grupa sympatyków elektronicznej rozgrywki, która od 2010 roku wspólnie cieszy się grami. Wiedziemy dobre życie, realizujemy swoje pasje, ale nie możemy patrzeć obojętnie na obecną sytuację. Chcemy pomóc i dlatego prosimy Was o pomoc.

Nasz plan jest następujący – w sobotę o godzinie 6:00 rozpoczynamy 18-godzinną transmisję live-stream, podczas której będziemy zachęcać graczy do wpłacania środków na pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

Chcesz pomóc? To jest w tym najlepsze, że dosłownie każdy może pomóc. Dosłownie każda złotówka się liczy i pozwoli nam pomóc medykom w realizacji ich wyjątkowej misji!

Zapraszamy do zabawy, komentowania, oglądania i na wspólne sesje! Jesteśmy otwarci na rozgrywkę i chcemy przez naszą pasję pomagać.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszym FBa transmisja rozpocznie się na kanale YouTubeZapraszamy także do sklepu, gdzie znajdziecie gadżety – cała kwota ze sprzedanych produktów zostanie przeznaczona na pomoc.

Wpłacający12

G
GarenD
100 zł
 
Psycho
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KJ
King Jaffar I
50 zł
RF
RaiDerS Franek
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Q
QueenJaffar
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
OK
Oskar Kojder
2 zł
PG
prokoXu gdyn
2 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

589 902 zrzutki

i zebrali

333 154 664 zł


A ty na co dziś zbierasz?