id: gau4ve

Pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

Pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

436 zł 
z 3 000 zł
14%
zakończona 23.05.2020r
12 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witamy! Żyjemy w trudnych czasach, o których przyszłe pokolenia będą uczyć się w szkołach. Każdego dnia ludzie walczą o życie, kolejni pomagają, a nie brakuje także osób próbujących coś zmienić. My właśnie należymy do tego trzeciego grona i chcemy pomagać. Ty również nie jesteś obojętny na cierpienie innych? Przyłącz się do naszej akcji!

Deadly Serious Clowns to grupa sympatyków elektronicznej rozgrywki, która od 2010 roku wspólnie cieszy się grami. Wiedziemy dobre życie, realizujemy swoje pasje, ale nie możemy patrzeć obojętnie na obecną sytuację. Chcemy pomóc i dlatego prosimy Was o pomoc.

Nasz plan jest następujący – w sobotę o godzinie 6:00 rozpoczynamy 18-godzinną transmisję live-stream, podczas której będziemy zachęcać graczy do wpłacania środków na pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

Chcesz pomóc? To jest w tym najlepsze, że dosłownie każdy może pomóc. Dosłownie każda złotówka się liczy i pozwoli nam pomóc medykom w realizacji ich wyjątkowej misji!

Zapraszamy do zabawy, komentowania, oglądania i na wspólne sesje! Jesteśmy otwarci na rozgrywkę i chcemy przez naszą pasję pomagać.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszym FBa transmisja rozpocznie się na kanale YouTubeZapraszamy także do sklepu, gdzie znajdziecie gadżety – cała kwota ze sprzedanych produktów zostanie przeznaczona na pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 12

G
GarenD
100 zł
PS
Psycho
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MW
Michał Wełmiński
50 zł
RF
RaiDerS Franek
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Q
QueenJaffar
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
OK
Oskar Kojder
2 zł
PG
prokoXu gdyn
2 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 108 zrzutek

i zebrali

620 179 479 zł

A ty na co dziś zbierasz?