Skarbonka utworzona na rzecz zrzutki #ODRAtujmy Odrę! - zrzutka na niezależny, społeczny program odnowy ekosystemu rzeki

#ODRAtujmy Odrę! Krzysztof Smolnicki / Fundacja EkoRozwoju

#ODRAtujmy Odrę! Krzysztof Smolnicki / Fundacja EkoRozwoju

Ta skarbonka zasila saldo zrzutki:

#ODRAtujmy Odrę! - zrzutka na niezależny, społeczny program odnowy ekosystemu rzeki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 079 PLN zebrano do skarbonki
47 wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 277 zrzutek i zebrali 1 199 698 353 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis skarbonki

Mamy na Odrze katastrofę ekologiczną i jak jednoznacznie twierdzą eksperci jej przyczyny nie są naturalne. Państwo zawiodło. Zabrakło: szybkiej reakcji, pobierania próbek, ostrzegania mieszkańców... i, co najważniejsze, działań zapobiegających oraz zmniejszających skutki katastrofy. Nie wierzymy, że władze obiektywnie zanalizują sytuację i przygotują program naprawczy. Dlatego zbieramy społeczne środki na niezależny raport o stratach przyrodniczych i ich przyczynach oraz wypracowany wspólnie z ekspertami oraz nadodrzańskimi społecznościami program renaturyzacji Odry i jej doliny. Nie chodzi nam tylko o pieniądze. Każda, nawet najmniejsza wpłata się liczy. Bo jest to nasz głos dla Odry. Wspólny głos za rzeką - służącą naturze i ludziom. Dlatego razem ODRAtujmy Odrę. To może być dobry przykład też dla kolejnych rzek.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 47

preloader