Wpłać na zrzutkę: #ODRAtujmy Odrę! - zrzutka na niezależny, społeczny program odnowy ekosystemu rzeki

 
Fundacja To się uda
Zweryfikowany przelewem, dowodem osobistym, dokumentami firmowymi / organizacyjnymi

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Chcę zostać #ODRAtownikiem! - ebook

  Witamy w naszych szeregach! Na dobry początek mamy dla Ciebie pakiet szkoleniowy, czyli publikację “Przyjazne naturze kształtowanie rzek i potoków”.Miłej lektury!
  rozwiń
 • Wyruszam na #ODRAtunek! - unikatowe zdjęcie

  Doceniamy to, że chcesz opuścić ciepłe gniazdo i ruszyć na pomoc umierającej rzece. Dlatego mamy dla Ciebie wyjątkową fotografię, która przypomni Ci o tym, co zrobiłeś dla Odry!
  rozwiń
 • Chcę #ODRAtować piękno natury - 3 tapety na telefon

  Czy w zgiełku miasta brakuje Ci zieleni? Teraz możesz mieć świeżość porannej mgły i kunszt pajęczej sieci na ekranie swojego telefonu! Pobierz tapety autorstwa wyjątkowego fotografa Daniela Petryczkiewicza i odetchnij jak nad czystą Odrą.
  rozwiń
 • Pomagam #ODRAtować - 5 tapet na telefon

  Czy w zgiełku miasta brakuje Ci zieleni? Teraz możesz ją zawsze przy sobie - pobierz wyjątkowe tapety na telefon przywiezione z rykowiska, autorstwa wyjątkowego fotografa Daniela Petryczkiewicza.
  rozwiń
 • Chcę #ODRAtować mądrze - webinar

  W takim razie zapraszamy na webinar! Prof. Krzysztof Świerkosz opowie o realnych zagrożeniach dla Odry i ekosystemu jej doliny, o katastrofie - tej która była i która nadchodzi oraz o nadziei, która umiera ostatnia. Gościć będziemy na pływającym ośrodku edukacji ekologicznej Odra Centrum w samym sercu Wrocławia. Spotkanie przewidywane jest na połowę października - osobom, które nie będą mogły skorzystać z terminu udostępniony będzie jego zapis.
  rozwiń
 • Na ukojenie dla #ODRAtownika - ścieżka dźwiękowa

  Najlepszy jest szum zdrowej i żywej Odry! Uzyskaj dostęp do nagrań Michała Zygmunta - niech Cię ukołysze Dźwiękowy Szlak Odry:emoji-1f3a7:
  rozwiń
 • #ODRAtowuję to, co pamiętam - galeria zdjęć

  Zobacz jak było nad Odrą… I uwierz, że znowu tak będzie! Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć Michała Zygmunta i sprawdź, o jaką Odrę walczymy!
  rozwiń
 • Dyplomowany #ODRAtownik - pakiet I

  Chcesz wiedzieć wszystko o ochronie Odry? Uzyskaj dostęp do e-booka i webinaru! Docenimy Twój głód wiedzy, wysyłając Ci imienny certyfikat Dyplomowanego #Odratownika!
  rozwiń
 • #ODRAtuję to, co kocham - pakiet II

  Nie możesz się doczekać spaceru brzegiem Odry? Przenieś się tam dzięki zdjęciom i nagraniom Michała Zygmunta. Dodatkowo otrzymasz imienny certyfikat miłośnika Odry oraz raporty z najnowszych badań wprost na Twojego maila!
  rozwiń
 • #ODRAtowuję na całego! - pakiet III

  Jako honorowy #ODRAtownik otrzymasz imienny certyfikat, dostęp do wszystkich poprzednich nagród, raporty z badań na Twojego maila oraz możliwość realnego włączenia się w ratowanie Odry! Dołącz do Koalicji Ratujmy Rzeki i wyrusz na ratunek Odrze!
  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Nagroda/oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.