Wpłać na zrzutkę: Na debiutancką płytę i klip grupy Hajda Banda / Гайда Банда!

 
Mateusz Dobrowolski
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Forum darczyńców Hajda Banda / Гайда Банда

  Dziękujemy za Twoje wsparcie! Zaprosimy Cię na specjalną grupędyskusyjną, na której będziemy dzielić się wszystkimi nowinkami z przygotowań do premiery i z życia zespołu.
  rozwiń
 • Cyfrowa EPka Hajda Banda / Гайда Банда

  Otrzymasz od nas specjalnego e-maila z podziękowaniami oraz link do pobrania naszej EP. Zaprosimy Cię do Forum Darczyńców.

  rozwiń
 • Płyta Hajda Banda / Гайда Банда w wersji cyfrowej

  Dziękujemy! Przygotowaliśmy dla Ciebie naszą długogrającą płytę w wersji cyfrowej do pobrania oraz dostęp do Forum Darczyńców

  rozwiń
 • Płyta CD Hajda Banda / Гайда Банда z wysyłką w Polsce

  Egzemplarz naszej płyty długogrającej dla Ciebie albo Twoich najbliższych! Ponadto link do pobrania naszej EP oraz dostęp do Forum Darczyńców.

  rozwiń
 • Płyta CD Hajda Banda / Гайда Банда z wysyłką na świat

  Egzemplarz naszej płyty długogrającej wyślemy w świat - prosto do Ciebie! Ponadto pliki cyfrowe, link do pobrania naszej EP oraz dostęp do Forum Darczyńców w pakiecie!

  rozwiń
 • Płyta CD z autografami Hajda Banda / Гайда Банда

  Dziękujemy za Twoje potężne wsparcie! Nasze pierwsze wydawnictwo opatrzymy autografami i wyślemy gdzie-będzie-potrzeba. Otrzymasz od nas także płytę w wersji cyfrowej, EPkę, dostęp do Forum Darczyńców.

  rozwiń
 • Бог тройцу любіць - 3xCD i wysyłka w kraju

  Skoro Бог тройцу любіць to 3 płyty CD wyślemy w kraju w specjalnym, limitowanym pakiecie. Do tego Forum Darczyńców, EPka i płyta w cyfrze. Diǎkujemo!

  rozwiń
 • Ręcznie dziergane rękawiczki 🤍❤️+🤍❤️🤍

  Limitowana edycja ręcznie wydzierganych mitenek ogrzeją twój nadgarstek wiosną i wczesną jesienią np. podczas plenerowych potańcówek. Do wyboru kolory podlaskich łąk lub barw narodowych przyświecających naszej bandzie 🤍❤️+🤍❤️🤍. Wyprodukuje je dla Ciebie Kasia Dudziak basistka, ilustratorka, okazyjnie wirtuozka szydełka. Dorzucamy płytę na CD i materiały cyfrowe!

  rozwiń
  Ręcznie dziergane rękawiczki 🤍❤️+🤍❤️🤍
 • Daria Butskaya i warsztaty melodii podlaskich

  Udział w indywidualnym dwugodzinnym spotkaniu z instrumentalną muzyką z obu stron Puszczy Białowieskiej, które poprowadzi Daria Butskaya. Miejsce spotkania: Warszawa lub online. Wymagany własny instrument melodyczny. Do tego CD z autografami, materiały cyfrowe i dostęp do Forum Darczyńców.

  rozwiń
  Daria Butskaya i warsztaty melodii podlaskich
 • Antywarsztat śpiewu emisją alkoholową z Pawłem Iwanem

  Płyta CD z podpisami oraz udział w dwugodzinnym spotkaniu śpiewaczym (w Warszawie lub Krakowie), poświęconym m.in. pieśniom Podlasia, które poprowadzi Paweł Iwan. Bez zbędnych rozśpiewek, ćwiczeń z emisji głosu, tak jak od wieków uczyło się śpiewać na wsi: śpiewając :)Do tego materiały cyfrowe i dostęp do grupy dla darczyńców.

  rozwiń
  Antywarsztat śpiewu emisją alkoholową z Pawłem Iwanem
 • Howoratorium - konwersatorium języka podlaskiego z Niką Jurczuk

  Indywidualne warsztaty online "po swojomu", czyli krótko o historii języka podlaskiego, a następnie "wsiakaja wsiaczyna" na temat "howorki" - podstawy gramatyczne, zagadki, pieśni, podlaskie tradycje, a także memy po swojomu! Forma luźnej, dwugodzinnej rozmowy przy filiżance dobrego "czajoczku". Płyta CD z podpisami i dostęp do Forum Darczyńców w pakiecie! Do wstreczy! 🙂

  rozwiń
  Howoratorium - konwersatorium języka podlaskiego z Niką Jurczuk
 • Warsztaty z Kubą Zimończykiem

  Najszybszy harmonista na Mazowszu (a może i na Podlasiu) - Kuba Zimończyk z Otwocka w osobie własnej - zaprasza na specjalne dwugodzinne spotkanie na żywo lub online. W programie - w zależności od preferencji darczyńcy - konsultacje w zakresie gry na harmonii trzyrzędowej lub akordeonie, lekcje melodii podlaskich, radomskich lub międzywojennych szlagierów albo... porady wszelkie dotyczące przygotowywania kiszonek. Do wyboru - do koloru! Ponadto: CD z autografami wysłane przed premierą, materiały cyfrowe i forum darczyńców.

  rozwiń
  Warsztaty z Kubą Zimończykiem
 • Warsztaty gry na bębnie obręczowym z Mateuszem Dobrowolskim

  Płyta na CD z autografami oraz dwugodzinne indywidualne warsztaty na żywo w Warszawie lub cykl trzech trzydziestominutowych spotkań online z Mateuszem Dobrowolskim poświęconych doskonaleniu techniki gry na bębnie obręczowym. Wymagany własny sprzęt. Wymienialne także na konsultacje branżowe lub inną formę warsztatową wg potrzeb darczyńcy :) Dostęp do Forum Darczyńców naturalnie w pakiecie!

  rozwiń
  Warsztaty gry na bębnie obręczowym z Mateuszem Dobrowolskim
 • Unikalna kreacja graficzna od Kasi Dudziak

  Marzy Ci się oryginalny portret rodzinny? Ładny widoczek do wydrukowania i powieszenia na ścianę? Ikona z Twoim psem? Kasia Dudziak, nasza wokalistka i wiolonczelistka oraz znakomita ilustratorka przygotuje cyfrowe dzieło, które będziesz mógł samodzielnie wydrukować. Oprócz tego nasza płyta na CD z autografami, cyfrowa EP i dostęp do Forum Darczyńców. Na obrazku przykładowa praca, więcej w linku.

  rozwiń
  Unikalna kreacja graficzna od Kasi Dudziak
 • Koszula od mgr. Tomisława + CD z autografami

  Pochodzący ze wschodniego Podlasia mgr Tomisław, kulturoznawca, mistrz haftu, autor pracy "Współczesne stroje podlaskie w kontekście kultury lokalnej i masowej", nasz przyjaciel, przygotuje specjalnie dla Ciebie tradycyjną podlaską koszulę z ręcznie wyszywanym, dawnym haftem z okolic Bielska Podlaskiego. Od nas dorzucimy podpisaną płytę CD, materiały cyfrowe i dożywotni dostęp do grupy dla darczyńców. Hajda!
  rozwiń
  Koszula od mgr. Tomisława + CD z autografami
 • NFT#1 - JEDYNY plakat z pierwszego koncertu Hajda Bandy

  Oprawimy go w piękną ramę i dodamy certyfikat unikalności. Jedyny istniejący egzemplarz plakatu z pierwszego koncertu Hajda Bandy, który odbył się 12 stycznia 2022 w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie. Dodajemy 11 egzemplarzy płyty i egzemplarz z autografami oraz 2 bilety na wybrany koncert. Gwarantujemy też dożywotni dostęp do Forum Darczyńców.

  rozwiń
  NFT#1 - JEDYNY plakat z pierwszego koncertu Hajda Bandy
 • Twój logotyp na płycie Hajda Banda / Гайда Банда

  Umieścimy logotyp ważnej dla Ciebie inicjatywy jako partnera naszej płyty. Ponadto zestaw 30 płyt, list dziękczynny i pakiet 5 podwójnych zaproszeń na dowolny nasz koncert. Forum Darczyńców dożywotnio dla Ciebie!

  rozwiń
 • Akustyczna potańcówka dla Ciebie i Twoich gości

  Zaproś nas do swojego miejsca, a uprzyjemnimy wspólny czas podlaską muzyką i nauczymy wszystkich gości kilku tańców! Otrzymasz też od nas prezent-niespodziankę i 20 egzemplarzy płyty.

  rozwiń
 • All-in

  Sam Władimir Władimirowicz nie negocjuje tak twardo jak Ty! Ojej! Zorganizujemy specjalny koncert w wybranym miejscu w Polsce. Przekażemy 50 płyt, 6 unikalnych pamiątek-niespodzianek, płytę z autografami oraz dożywotni wstęp na każdy nasz koncert i dostęp do Forum Darczyńców.

  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.