id: hkt3xm

Biec 24 godziny non stop w Mistrzostwach Świata na Islandii

Biec 24 godziny non stop w Mistrzostwach Świata na Islandii

3 230 zł 
z 6 000 zł
53%
zakończona 30.09.2017r
32 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Ludzie mają dziwne marzenia. Mi po po Spartan Ultra Beast, czyli ponad 40-kilometrowym biegu w Tatranskiej Łomnicy, takim samym dystansie rozłożonym na 3 biegi w dwa dni oraz wielu innych biegach Spartan Race w górach i nad morzem, w zimie i lecie, pojawiło się kolejne. Ale potrzebuję w tym Waszego wsparcia. Tym razem chciałbym wziąć udział w grudniowym biegu Spartan Race na Islandii. Założenia są proste – wyścig zaczyna się w południe i kończy dokładnie 24 godziny później. W międzyczasie czekają mnie ośmiokilometrowe pętle, przeszkody, śnieg, zorza polarna, milion burpees i walka ze swoimi słabościami. Jednocześnie będą to Mistrzostwa Świata Spartan Race na dystansie Ultra, czyli otrzymam możliwość zmierzenia się z najlepszymi. To logistyczne wyzwanie także dla organizatorów, co ma to swoje odbicie w cenie pakietu startowego (800 USD), a to tylko początek kosztów dla uczestnika, na które składają się nocleg (350 dolarów za najtańszy pakiet), przelot i tak dalej. Jestem gotowy ponieść część kosztów, przynajmniej w zakresie sprzętu i przygotowania się ale całość przekracza moje możliwości. 1 września mija czas rejestracji i do tego czasu potrzebuję przynajmniej tej pierwszej kwoty. Dlatego proszę wszystkich o dołożenie się do tego projektu przyjaciół i znajomych, którzy chcą pomóc mi spełnić swoje marzenia, wrogów, którzy liczą że stamtąd nie wrócę i każdego kogo poruszył ten apel. Zrzutka po dyszce lub dwóch nie naruszy zbytnio Waszego budżetu, a macie możliwość pomóc mi spełnić marzenie. Zdaję sobie sprawę, że jest więcej osób potrzebujących – dzieci, chorych czy nawet zwierząt – zatem sukces zbiórki potraktuję jako zobowiązanie. Każdą złotówkę w przyszłości zwrócę na cele charytatywne, w których udzielam się regularnie. Ci co mnie znają wiedzą, że staram się nie pozostawiać znajomych i nieznajomych w potrzebie, zatem będę działał ze zdwojoną siłą. Tak jak to powinienem na biegu Ultra!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

 
Piotr Gru
1 000 zł
AB
Adam Bondarowicz
100 zł
BM
Beata Moczulska
100 zł
ES
Ewelina Semik
100 zł
MJ
Maciek Jaworski
100 zł
Artur Łukianow
50 zł
ŁŁ
Łukasz Łącki
50 zł
KZ
50 zł
OS
Oliwia Siwińska
50 zł
MK
Mariusz Kruszewski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Każdy, kto wesprze nieanonimowo zostanie wymieniony w artykułach na blogu www.lukaszlyczkowski.pl mówiących o przygotowaniach do wyjazdu oraz relacji po!

rozwiń

wybrano 14 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej

Pomoc redakcyjna w zakresie tekstów (korekta, doradzenie) do 5 stron maszynopisu, takich jak na przykład teksty na blogi, artykuły, notki, propozycje do social media. 

rozwiń

wybrano 10 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej

Dla chętnych - wspólny trening BJJ (w mniejszej grupie lub indywidualny)

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej

[Dla firm]

Kampania produktowa na blogu oraz instagramie (unboxing, recenzja itp) - forma do ustalenia indywidualnie.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

863 084 zrzutki

i zebrali

759 036 675 zł

A ty na co dziś zbierasz?