id: htwd8y

MOTOMIKOŁAJKI 2021 - Dla dzieci z Domów Dziecka i dzieci z miasta i gminy Radzyń Podlaski

MOTOMIKOŁAJKI 2021 - Dla dzieci z Domów Dziecka i dzieci z miasta i gminy Radzyń Podlaski

Nasi użytkownicy założyli 1 186 879 zrzutek i zebrali 1 247 687 728 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wzorem ubiegłych lat radzyńscy motocykliści zapraszają wszystkich do przyłączenia się do akcji MOTOMIKOŁAJKI 2021.

W niedzielę 5. grudnia na parkingu przy sklepie TESCO od godziny 11:00 do 14:00 motocykliści w mikołajowych przebraniach będą czekać na wszystkich, którzy chcieliby sprawić radość tym najmłodszym.

- Jak co roku jako radzyńscy motocykliści postanowiliśmy zorganizować akcję mikołajową aby sprawić odrobinę radości dzieciom. Patrząc na poprzedni rok stwierdziliśmy, że musimy jednak rozszerzyć nasze działanie, ponieważ życzliwość darczyńców przerosła nasze oczekiwania. W tym roku niezmiennie zbieramy dla radzyńskich domów dziecka ale także dla wyznaczonych przez MOPS i GOPS potrzebujących dzieci z miasta i gminy Radzyń Podlaski – wyjaśnia Karol Niewęgłowski, koordynator akcji.

W niedzielę, na parkingu Tesco zostaną ustawione dwa auta dostawcze, w których to Śnieżynki i Mikołajowie będą przyjmować przyniesione przez ludzi datki. Tak jak w latach poprzednich prosimy o: artykuły szkolne typu zeszyty, bloki, kolorowanki, kredki, flamastry, piórniki, długopisy, plecaki, jak również słodycze, zabawki, maskotki, szaliki, czapki, rękawiczki.

Część zebranych rzeczy jeszcze w ten sam dzień motocykliści przekażą dzieciom z Domu Dziecka przy ulicy Zielonej oraz Traugutta, natomiast resztę rozdysponują miejskie i gminne jednostki pomocowe.

- Z informacji jakie do nas docierają wynika, że nie każdy będzie mógł pojawić się osobiście w wyznaczonym przez nas dniu. Wychodząc na przeciw prośbom, oprócz fizycznej zbiórki, jest możliwość przekazania pieniążków na potrzeby dla dzieciaków w postaci wpłaty na specjalnie utworzone przez nas konto. Jeśli ktoś nie ma pomysłu co kupić, również o tym pomyśleliśmy i 5. grudnia będą z nami obecni harcerze z puszkami, do których będzie można wrzucić datek. Za zebrane pieniądze kupimy zimowe kurtki, buty, swetry, spodnie. Już dzisiaj serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc – dodaje motocyklista Jacek Patkowski.

Oprócz samej zbiórki, będzie można oczywiście zrobić sobie zdjęcie na motocyklach jak również przy bardzo fajnych autach, o które zadba Darek Kubajko. Najprawdopodobniej temperatura w tym dniu nie będzie należała do wysokich, tak więc o ciepły posiłek w postaci swojej pysznej grochówki zadba Paweł Krzemionowski, który pieniądze z jej sprzedaży przekaże na potrzebujące dzieciaki.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/htwd8y bądź nr konta: 12 1750 1312 6886 1018 2527 6099 w tytule MOTOMIKOŁAJKI 2021.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
RT
200 zł
PS
Patrycja Szczygielska
154 zł
 
Dane ukryte
100 zł
RW
Rafał Wdowiak
100 zł
AW
Agnieszka Wł
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WS
Wojcio z Gixa
100 zł
MI
Misioo
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!