Pomóż mi wygrać z rakiem! Pomóż mi walczyć o moją przyszłość! Pomóż mi być znów zdrową, szczęśliwą kobietą :) ID: hvmvt3

Pomóż mi wygrać z rakiem! Pomóż mi walczyć o moją przyszłość! Pomóż mi być znów zdrową, szczęśliwą kobietą :) ID: hvmvt3

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

28 525 zł z 50 600 zł

56%

28 525 zł

28 525 zł

z 50 600 zł
56%

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele, Znajomi, Nieznajomi,

Wszyscy Ludzie Wielkiego Serca!

 

Z zażenowaniem, ale jednak, zmuszona jestem prosić Was o pomoc finansową.

 

Mam 47 lat, trójkę wspaniałych Dzieci, mnóstwo marzeń i chęci na dalsze życie.

Niestety nowotwór nie odpuszcza! Choruję i walczę z nim już od 7 lat, a moje problemy onkologiczne i immunologiczne nie chcą dać mi wytchnienia…

Obecnie stoję w obliczu konieczności poddania się skomplikowanej i bardzo drogiej operacji w związku z powikłaniami, które się u mnie pojawiły. Jednocześnie muszę przejść minimum półroczne, bardzo kosztowne leczenie antynowotworowe i immunostymulujące, które daje mi szansę na uporanie się z moimi problemami nowotworowymi.

Przepraszam Was, ale nie chcę tu pisać o szczegółach powikłań czy operacji , ponieważ dotyczą one mojej strefy intymnej i niezręcznie jest mi mówić o tym na forum. Dziękuję za zrozumienie.

 

Moja sytuacja jest trudna, ponieważ nie mam żadnej szansy by operacja i leczenie były  refundowane przez NFZ pomimo tego, że są metody, które ratują mi życie. Dlatego też jedyną przeszkodą, która blokuje mi dalszą walkę jest brak pieniędzy na sfinansowanie leczenia i operacji.


Ci z Was, którzy mnie znają wiedzą w jak trudnej życiowo sytuacji teraz się znajduję.

Samotnie wychowuję dwójkę Dzieci, na które ich ojciec nie płaci zabezpieczenia na czas trwania postępowania alimentacyjnego. Niestety przez niego straciłam źródło swoich dochodów i pozostaję obecnie bez środków do życia. Dodatkowo były mąż próbuje nas wyrzucić z miejsca zamieszkania i odebrać wszystko co mamy. Nie mogę obecnie podjąć żadnej pracy ze względu na fatalne wyniki mojej odporności i konieczność przeprowadzenia operacji. 

 

Domyślacie się zapewne, że chcę żyć i być zdrowa. Walczę już tyle lat z tym "skorupiakiem" i nie poddam się bez walki! Mam dla kogo żyć! Chcę żyć!

Mam trójkę wspaniałych, dzielnych Dzieci. Chcę patrzeć jak dorasta moja 11-letnia Córka i mieć wkład w jej wychowanie. Chcę cieszyć się czasem z Nią i dwoma Synami. Oni mnie potrzebują a ja chcę im pomagać i być z nimi.


Proszę Was, pomóżcie mi zebrać potrzebne środki. Złotówka do złotówki i uda się! To dzięki Wam mogę planować przyszłość swoją i mojej rodziny.


Obiecuję walczyć i nie poddawać się! 

 

 DZIĘKUJĘ, wraz z moimi Dziećmi, KAŻDEMU za okazane wsparcie i pomoc.


 Niech moc i radość będzie z Wami!

 

Ewa

Wpłacający178

TD
Tomasz Dąbrowski
10 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
M
Magda i Krzysiek Sąsiedzi ;-)
700 zł
MM
Małgorzata Musioł
600 zł
KB
Katarzyna Braszczok
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AN
Aurelia Nowrocka
500 zł
MA
Milena Anyszkiewicz
500 zł
J
Joanna
500 zł
I
Iza
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
  • Ewa Miller

    DZIĘKUJĘ!!! :) Jest moc! DZIĘKUJĘ Wszystkim, którzy mnie wspierają. Nie wiem jak bym bez Was dała radę w tym trudnym czasie... Muszę koniecznie podzielić się z Wami nowinami! Jestem tak podekscytowana! Czekałam na ten dzień! Mam je!Przyjechały z drugiego końca świata! Mam leki na pierwsze 3 miesiące!!! Od dzisiaj zaczynam brać ! Kocham Was Wszystkich:) DZIĘKI WAM TO SIĘ DZIEJE! Ewa

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 989 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?