id: cb44zu

Kontynuacja leczenia nowotworu złośliwego.

Kontynuacja leczenia nowotworu złośliwego.

Nasi użytkownicy założyli 1 176 878 zrzutek i zebrali 1 228 875 366 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Witajcie,


  Wybaczcie, że tak nieregularnie aktualizujemy wiadomości na temat stanu zdrowia Krysi. Postaramy się robić to częściej i każdy z Was będzie mógł śledzić to co dzieje się w kwestii leczenia mojej żony.


  Niestety ostatnie miesiące, a już w ogóle tygodnie nie były dla nas łatwe. Nie były łatwe przede wszystkim dla Krysi. Dzięki Waszemu wsparciu udało się odwiedzić klinikę kilka razy. Wraz z końcem poprzedniego roku zaczęły się poważne problemy finansowe. Wizyty w klinice (a co za tym idzie leczenie) nie były już tak regularne i kompleksowe, jak wcześniej. Niestety pociągnęło to za sobą konkretne konsekwencje. Największą z nich jest dalszy rozwój nowotworu i pogorszenie się wszystkich parametrów oraz stanu zdrowia Krysi.


  W zeszłym tygodniu Krysia trafiła do szpitala. Od jakiegoś czasu miała coraz większe problemy z oddychaniem, słabła z dnia na dzień i koniec końców trafiła do szpitala. Okazało się, że w lewym płucu oraz w osierdziu znajduje się płyn. Krysia otarła się o śmierć i trafiliśmy do szpitala w ostatnim momencie. Odciągnięto z jej płuca prawie 4 litry płynu, oraz pół litra płynu z worka osierdziowego. Krysia jest silna i chce żyć. Pomimo ogromnego bólu i stanu zapalnego po kilku dniach wstała sama z łóżka (co widać na filmie), ale jej organizm jest wycieńczony. Od poniedziałku jest w domu i opiekuję się nią najlepiej, jak potrafię w domowym zaciszu. Wiele zdawałoby się prostych czynności jest dla Niej dzisiaj wyzwaniem.


  Prognozy lekarskie nie nastrajają pozytywnie, ale nie nastrajały już 1,5 roku temu. W chwili obecnej czeka nas kolejna wizyta u onkologa i plan działania na już. Jesteśmy w chwili obecnej zmuszeni do tego, aby połączyć leczenie konwencjonalne z alternatywnym. Zdrowie i życie Krysi zależy od tego czy będzie miała możliwość wspomagania leczenia zabiegami w klinice. Podchodzimy do najbliższych tygodni z dużymi obawami, ale też niezachwianą wiarą w końcowy sukces.


  Każdemu z Was dziękujemy za wsparcie i każdą cegiełkę, którą dokładacie do naszego sukcesu! Dziękujemy za wspaniałe słowa, za wiele wiadomości, za pomoc w promowaniu zrzutki i wszystkich akcji, które mają na celu zbieranie pięniądzy na leczenie Krysi, wreszcie dziękujemy za każdą złotówkę, którą przeznaczacie na cel jakim jest ratowanie mojej kochanej małżonki.


  Jesteście Wielcy!   eFTfVKXNfL9ZudSE.jpg


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

U mojej małżonki zdiagnozowano na początku tego roku złośliwego raka sutka. W lipcu w czasie kontroli zostaliśmy poinformowani o przerzutach do kości, wątroby, węzłów chłonnych. Lekarze nie dawali żadnych szans na życie mojej żonie. Jej stan z dnia na dzień się pogarszał. Wcześniej zdrowa, silna i wysportowana kobieta nagle miała problem z najprostszymi czynnościami takimi, jak wzięcie prysznica, wejście po kilku schodach czy pokonanie krótkiego dystansu pieszo. Wyniki badań krwi były bardzo złe. Kwalifikowały do transfuzji krwi. Pomimo tego, że lekarze odebrali nam szanse na zdrowie i życie Krysi, szukaliśmy jakiegoś rozwiązania. Znaleźliśmy ośrodek, klinikę medycyny integracyjnej, która podjęła się leczenia oraz odbudowywania zdrowia Krysi. Dzięki pomocy rodziny oraz dobrych osób udało się zorganizować trzy pobyty w klinice. W czasie tych wizyt wyniki badań krwi Krysi poprawiły się na tyle, że transfuzja krwi przestała być potrzebna, moja żona wyszła z bardzo głębokiej anemii. Nowotwór przestał postępować. Markery rakowe spadają. Krysia odzyskuje siły oraz wiarę w końcowy sukces. Jest pod stałą opieką zespołu ludzi, którzy dbają o jej zdrowie (zarówno w czasie pobytów w klinice, jak i na odległość). Niestety jesteśmy na początku drogi do zdrowia mojej żony. Dzięki funduszom jakie udało nam się zebrać w ramach poprzedniej zbiórki mogliśmy sprawdzić reakcję Krysi na terapię. Jej organizm odpowiedział dobrze na pierwsze sesje terapeutyczne. W chwili obecnej najważniejsza jest kontynuacja leczenia we wspomnianej placówce. Ponieważ jest to klinika prywatna, koszty leczenia są wysokie i zdecydowanie przekraczają nasze możliwości finansowe. Ostatnie miesiące pochłonęły nasze wszystkie oszczędności oraz dotychczas zebrane pieniądze. Obecnie potrzebujemy środków, które umożliwią nam ciągłość terapii. Każda złotówka jest szansą na życie i zdrowie mojej żony oraz szczęście czwórki naszych dzieci, dlatego proszę Cię o wsparcie finansowe, proszę o udostępnianie informacji na temat tej zbiórki w mediach społecznościowych, rozsyłanie wśród znajomych. Z góry dziękuję w imieniu naszej rodziny za każdą realną formę pomocy z Waszej strony!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 2

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Autografy i unikaty • Autografy celebrytów
Autograf oraz książki Ewy Wachowicz!
Witajcie!Dzięki uprzejmości znanej, cenionej, szanowanej i lubianej Pani Ewy Wachowicz na licytację trafia specjalny upominek w postaci książek jej au...

Cena wywoławcza

100 zł
Koniec za 2 dni!
Nieaktywne
Autografy i unikaty • Autografy celebrytów
Autograf oraz upominek Doroty Szalągowskiej!
Dzięki uprzejmości znanej, szanowanej i lubianej Pani Doroty Szalągowskiej na licytację trafia specjalny upominek w postaci świecy oraz patyczków zapa...

Cena końcowa

155 zł

Ilość licytujących: 1

Zakończona

Wpłaty 766

preloader

Komentarze 23

 
2500 znaków