id: mjrupa

V KWESTA IM. KACPRA-POMOC DLA PRZYJACIÓŁ Z ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO W BIAŁYMSTOKU

V KWESTA IM. KACPRA-POMOC DLA PRZYJACIÓŁ Z ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO W BIAŁYMSTOKU

Opis zrzutki

V KWESTA IM. KACPRA-POMOC DLA PRZYJACIÓŁ

Z ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO W BIAŁYMSTOKU

    16 sierpnia 2020 r .  w niedzielne popołudnie członkowie Augustowskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego i Przyjaciele, rozpoczęli zbiórkę  w imieniu śp. Kacpra naszego młodego przyjaciela, który mimo ciężkiej choroby, pomagał i potrafił dzielić się z innymi. Jego życzenie a zarazem przesłanie aby pomagać „Przyjaciołom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku” uczy nas pokory w życiu codziennym oraz, że „nie umiera ten, kto żyje w sercu tych którzy pozostają”.

  Z całego serca chcemy podziękować, całej rodzinie  śp. Kacpra, w szczególności prababci i babci, za zorganizowanie spotkania integracyjnego i gościnność jaką nas obdarzyli. To zaszczyt spotkać na swojej drodze  tak pozytywnych ludzi, którzy potrafią dzielić się dobrą energią.

  Dziękujemy, naszym przyjaciołom z gitarami, za dawkę dobrej muzyki i moc pozytywnej energii.  Na słowo „pomagamy” ,zawsze na Was można liczyć.  Szczególne podziękowania, przesyłamy wszystkim uczestnikom, którzy swoją bezinteresowną pomocą, poświęceniem czasu i energii przyczynili się do zorganizowania zbiórki pieniędzy w ramach V Kwesty im. Kacpra – Pomoc dla Przyjaciół z Oddziału Onkologii.

Dzięki ofiarności przybyłych osób, dzisiaj, udało nam się zebrać 1 060,00 złotych na pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku.

 Nie trzeba wiele mieć, aby podzielić się z drugim gdyż nie bogactwo jest przyjacielem a przyjaciel bogactwem. Nasza akcja trwa do 30 listopada 2020r., zachęcamy wszystkich do włączania się w pomoc Dzieciom z Oddziału Onkologicznego w Białymstoku. Z góry dziękujemy! Osoby, które chciałyby włączyć się w naszą akcję, zachęcamy do wpłat na nasze konto: nr 40 2030 0045 1110 0000 0214 5510. Tytuł wpłaty: V KWESTA IM. KACPRA.

Wpłat można też dokonać na naszej stronie: https://zrzutka.pl/mjrupa

 Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla nas bardzo ważna. O kwotę darowizny przekazanej na rzecz naszego stowarzyszenia można pomniejszyć podatek dochodowy.

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

625 021 zrzutek

i zebrali

375 985 989 zł

A ty na co dziś zbierasz?