id: ny4fbu

Kotka Masza zbiera na operację złamanej prawej nogi i rehabilitację!

Kotka Masza zbiera na operację złamanej prawej nogi i rehabilitację!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 437 zrzutek i zebrali 1 218 378 462 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Moi Kochani Darczyńcy! Dzięki Wam udało się uzbierać 58 procent kwoty i jest to dla mnie ogromna pomoc. Masza chodzi i mimo, że jest kotem, który ma 2 przewlekłe choroby, cieszy się, że żyje. Ja będę robić wszystko, by życie jej było maksymalnie komfortowe w tej trudnej sytuacji. Kłaniam się nisko w imieniu swoim i Maszki. Jesteście wielcy. Dobro na pewno do Was wróci. Wesołych Świąt!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

w90783c25ba6b57f.jpeg


Mam na imię Justyna i pomagam bezdomnym kotom współpracując w ramach wolontariatu m. in. z Fundacją Tymmmczasy. Jednak przyszedł dla mnie trudny czas, kiedy sama muszę prosić o pomoc dla mojej własnej kotki-Maszki. Maszkę wzięłam 2 lata temu z ze Schroniska na Paluchu i niestety wkrótce okazało się, że ma chore nerki i plazmocytarne zapalenie jamy ustnej. Do tej pory przez 2 lata sama finansowałam wszystkie jej zabiegi i operacje, bo to mój kot przecież, ale jutro ma poważną operację tylnej prawej nóżki, która jest patologicznie złamana z powodu odwapnienia kości. Operacja została wyceniona na 3000 plus koszty rehabilitacji, które będą stabilizować sytuację nóżki. Stanęłam w obliczu dylematu: czy się poddać, bo koszty już dawno zaczęły mnie przerastać i uśpić kochaną koteczkę, czy dalej walczyć i się zadłużać? Obserwując Maszkę widzę,że ona chce żyć, mimo wszystkich nieszczęść, które ją do tej pory spotkały, jeśli tylko ma okazję ociera się, ugniata, siada na kolanach i mruczy. Mimo całego bólu, który jest jej udziałem i środków przeciwbólowych, które jej aplikuję patrzy na mnie z ufnością i grzecznie poddaje się wszystkim zabiegom medycznym. Dlatego bardzo proszę wszystkich, którzy mogą nam pomóc o choćby symboliczną złotówkę. Razem możemy pomóc Maszy, ta kotka na to zasługuje, jak każde chore zwierzę. Dysponuję obszerną dokumentacją medyczną, którą jestem w stanie udostępnić, gdyby ktoś chciał mieć dokładny wgląd w sytuację. Jeszcze raz prosimy z Maszką o pomoc!a2a2d2b9d9103e2b.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 75

DY
Dorota Yamadag
102 zł
KA
Kasia
100 zł
TT
Tomasz Turek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
HK
Halina Klama
100 zł
 
Dane ukryte
97 zł
 
Dane ukryte
80 zł
BE
Beata
50 zł
AM
Anna Muszyńska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków