Załóż zrzutkę pod patronatem:

Fundacja ZUPA

Załóż zrzutkę pod patronatem:

Fundacja ZUPA

Fundacja ZUPA

 

Fundacja ZUPA

Fundacja ZUPA

Wspieramy osoby doświadczające bezdomności. Staramy się małymi krokami budować bardziej wrażliwy świat. Wierzymy, że #LudzieSąDobrzy. Wszystko zaczęło się w 2016 roku od prostego spotkania osób domnych i bezdomnych przy zupie na krakowskich Plantach. Staramy się budować rzeczywistość, w której oso

Zobacz profil organizacji

Zrzutki pod patronatem organizacji

Jak działa zrzutka patronowana?

Jak działa zrzutka patronowana?

Zrzutki patronowane to świetny sposób, by wesprzeć organizację najbliższą Twojemu sercu. To także rozwiązanie dla podopiecznych Fundacji, którzy chcą stworzyć własną przestrzeń do zbierania pieniędzy w internecie.

Zebrane środki trafią bezpośrednio na konto patrona, więc nie musisz martwić się rozliczeniami. Dodatkowo do zrzutki zostanie dodane logo wybranej organizacji - dzięki temu od razu widać, kogo wspierasz lub podopiecznym jakiej Fundacji jesteś.

Wykorzystaj zrzutkę patronowaną i zbieraj tak, jak chcesz:

darowizna zamiast prezentu urodzinowego

cegiełka - opłata za bilet

dostęp do unikalnych materiałów za wpłatę

kwesta podczas wydarzenia

zbiórka świąteczna wśród Twojej społeczności

sprzedaż i licytacje

Pamiętaj, że wypłata zebranych środków będzie możliwa do zrealizowania tylko na konto Patrona. Założenie zrzutki pod patronatem będzie wymagało akceptacji Patrona, dzięki której wpłaty będą aktywne. Jeśli chcesz wypłacać środki na własne konto bankowe, załóż zwykłą zrzutkę.

Zrzutki patronowane obsługuje Zrzutka.pl

największa w Polsce platforma do organizacji zbiórek na dowolne cele.

Bezpiecznie »

Połączenie jest szyfrowane 256-bitowym certyfikatem, a nieprawidłowości są monitorowane.

Wygodnie »

Zrzutkę zakładasz w chwilę, a zebrane na niej pieniądze wypłacasz tak często jak tylko chcesz.

Za darmo »

Korzy­stając ze zrzutki nie ponosisz opłat, a pieniądze wypłacasz za darmo i bez prowizji.

Jak chcesz »

Publiczna czy prywatna? Na prezent czy realizację marzeń? Dopasuj zrzutkę do swoich potrzeb.

Zrzutka.pl posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej wydaną przez KNF

Zrzutka.pl w liczbach

1 189 440

Zrzutek

819 825

Użytkowników

1 253 251 320 zł

Suma wpłat

15 339 818

Liczba wpłat


Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 PLN. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. czytaj więcej
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!

zrzutka.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Aby w pełni korzystać z portalu Zrzutka.pl zalecamy korzystać z nowszych przeglądarek. Pobierz przeglądarkę: Chrome, Firefox, Opera lub Edge.