id: pfcbcc

GROTA KRYSZTAŁOWA dla Domu Dziecka

GROTA KRYSZTAŁOWA dla Domu Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 912 282 zrzutki i zebrali 874 221 920 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Jesteśmy obecnie na etapie zakończenia malowania i lakierowania ścian groty wraz z umiejscawianiem i mocowaniem kryształów na różne kleje i spoiwa co jest ciekawym doświadczeniem. Dzięki Waszemu wspaniałomyślnemu wsparciu będę miał możliwość dokupienia jeszcze brył kwarcu różowego, turmalinów i fluorytów, które wzmocnią grotę i napełnią ją światłem Miłości i witalności. Największe podziękowania należą się Pani Weronice oraz szlachetnej rodzinie z Domu Kryształowego za wspaniały dar kosza cudownych i bardzo wartościowych okazów kryształów. Wielkie dzięki za każdy okruch czystego serca.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

p6ec33c140a217d8.jpegDom Dziecka będzie miał piękną bajkową krainę wymalowaną przez prawdziwą czarodziejkę Anię Miarczyńską - a ja wszystko co mogę dać od siebie to piękne kryształy zdobiące grotę dla dzieci.

Uświadomiłem sobie w swoje 44 urodziny, że zrobiłem w życiu za mało dobrych rzeczy - a widząc pracę Ani Miarczyńskiej (dla Domu małego dziecka w Warszawie przy ul. Międzyparkowej 5) zachwyciła mnie jej grota, którą własnoręcznie stworzyła i wymalowała. Miejsce idealnie nadające się na kryjówkę, gdzie można uciec na chwilę przed, aż nazbyt trudnym i zwyczajnym światem...

Pomyślałem sobie od razu, że zawsze marzyłem o takiej grocie ... I TO CAŁEJ W KRYSZTAŁACH!

Dlatego zadeklarowałem się, że wspólnie z Anią dokończymy tą grotę - wyklejając ją całkowicie rozmaitymi naturalnymi kryształami, których mam sporą kolekcję i zamierzam je przeznaczyć na ten cel. Dodatkowo będzie też montowany suchy basen z kulkami, który też napełnimy różnorodnymi szlifowanymi (bębnowanymi) kryształami, żeby dzieci mogły je sobie wyławiać z dna basenu i marzyć o dalekomorskich przygodach i poszukiwaniu skarbów - co może je przekonać, że ten świat wcale nie jest taki szary i zwyczajny ;-)

Mam taką nadzieję, że nie tylko ja wierzę, że można zasłużyć swoją pracą i dobrym sercem na wiele uśmiechów szczęścia i zadziwienia paru dzieciaczków, które nie mają swoich rodziców ani pewności siebie ale ten mały kryształ w ich dłoni sprawi, że świat się do nich uśmiechnie i zasieje nadzieję w ich serca...

Za zebrane pieniądze planuję zakupić materiały do wykończenia i zamontowania brył kryształowych w grocie oraz 100 kg lub więcej - kolorowych kryształów do wysypania nimi suchego basenu - żeby dzieci mogły zabierać swoje znaleziska potrzebny jest pewien zapas.

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc w wypromowaniu tej zrzutki i wspólną realizację tego marzenia obyśmy wszyscy mieli otwarte serca na innych bo wtedy dzieją się C U D A :-)

Zapraszam też do obejrzenia i wsparcia zrzutki Ani Miarczyńskiej:

https://zrzutka.pl/nx6rne

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Przepustka do Republiki Marzycieli

Kalendarzyk listkowy na 2020 rok z hasłem dostępu do ciekawych filmów, poradników i relacji dzieci po zabawach z kryształami.

od 10 zł

Kupione 2

Zakończona
Wisiorek z labradorytu w srebrze

Piękna biżuteria z kryształem szczęścia - labradorytem, ofiarowanym specjalnie na okoliczność wspierania tej zrzutki.

od 120 zł
Zakończona
Zabieg uzdrawiający kryształami

Specjalnie dla Ciebie - masaż kryształami działający relaksacyjnie, odmładzająco, anty-stresowo i regeneracyjnie na cały organizm. 

od 250 zł

Kupione 1

Zakończona
Specjalnie dobrany kryształ z grawerowanym podziękowaniem

Na ten cel przeznaczam moje specjalne obeliski kryształowe, które idealnie nadają się do domu, siedziby firmy czy jako prezent dla szefa lub nagroda specjalna d...

od 1000 zł
Zakończona

Wpłaty 55

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków