id: pfcbcc

GROTA KRYSZTAŁOWA dla Domu Dziecka

GROTA KRYSZTAŁOWA dla Domu Dziecka

Nasi użytkownicy założyli 1 065 848 zrzutek i zebrali 1 160 381 988 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Jesteśmy obecnie na etapie zakończenia malowania i lakierowania ścian groty wraz z umiejscawianiem i mocowaniem kryształów na różne kleje i spoiwa co jest ciekawym doświadczeniem. Dzięki Waszemu wspaniałomyślnemu wsparciu będę miał możliwość dokupienia jeszcze brył kwarcu różowego, turmalinów i fluorytów, które wzmocnią grotę i napełnią ją światłem Miłości i witalności. Największe podziękowania należą się Pani Weronice oraz szlachetnej rodzinie z Domu Kryształowego za wspaniały dar kosza cudownych i bardzo wartościowych okazów kryształów. Wielkie dzięki za każdy okruch czystego serca.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

p6ec33c140a217d8.jpegDom Dziecka będzie miał piękną bajkową krainę wymalowaną przez prawdziwą czarodziejkę Anię Miarczyńską - a ja wszystko co mogę dać od siebie to piękne kryształy zdobiące grotę dla dzieci.

Uświadomiłem sobie w swoje 44 urodziny, że zrobiłem w życiu za mało dobrych rzeczy - a widząc pracę Ani Miarczyńskiej (dla Domu małego dziecka w Warszawie przy ul. Międzyparkowej 5) zachwyciła mnie jej grota, którą własnoręcznie stworzyła i wymalowała. Miejsce idealnie nadające się na kryjówkę, gdzie można uciec na chwilę przed, aż nazbyt trudnym i zwyczajnym światem...

Pomyślałem sobie od razu, że zawsze marzyłem o takiej grocie ... I TO CAŁEJ W KRYSZTAŁACH!

Dlatego zadeklarowałem się, że wspólnie z Anią dokończymy tą grotę - wyklejając ją całkowicie rozmaitymi naturalnymi kryształami, których mam sporą kolekcję i zamierzam je przeznaczyć na ten cel. Dodatkowo będzie też montowany suchy basen z kulkami, który też napełnimy różnorodnymi szlifowanymi (bębnowanymi) kryształami, żeby dzieci mogły je sobie wyławiać z dna basenu i marzyć o dalekomorskich przygodach i poszukiwaniu skarbów - co może je przekonać, że ten świat wcale nie jest taki szary i zwyczajny ;-)

Mam taką nadzieję, że nie tylko ja wierzę, że można zasłużyć swoją pracą i dobrym sercem na wiele uśmiechów szczęścia i zadziwienia paru dzieciaczków, które nie mają swoich rodziców ani pewności siebie ale ten mały kryształ w ich dłoni sprawi, że świat się do nich uśmiechnie i zasieje nadzieję w ich serca...

Za zebrane pieniądze planuję zakupić materiały do wykończenia i zamontowania brył kryształowych w grocie oraz 100 kg lub więcej - kolorowych kryształów do wysypania nimi suchego basenu - żeby dzieci mogły zabierać swoje znaleziska potrzebny jest pewien zapas.

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc w wypromowaniu tej zrzutki i wspólną realizację tego marzenia obyśmy wszyscy mieli otwarte serca na innych bo wtedy dzieją się C U D A :-)

Zapraszam też do obejrzenia i wsparcia zrzutki Ani Miarczyńskiej:

https://zrzutka.pl/nx6rne

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 5

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Przepustka do Republiki Marzycieli
Kalendarzyk listkowy na 2020 rok z hasłem dostępu do ciekawych filmów, poradników i relacji dzieci po zabawach z kryształami.
10 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
Wisiorek z labradorytu w srebrze
Piękna biżuteria z kryształem szczęścia - labradorytem, ofiarowanym specjalnie na okoliczność wspierania tej zrzutki.
120 zł
Zakończona
Inne
Zabieg uzdrawiający kryształami
Specjalnie dla Ciebie - masaż kryształami działający relaksacyjnie, odmładzająco, anty-stresowo i regeneracyjnie na cały organizm. 
250 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Specjalnie dobrany kryształ z grawerowanym podziękowaniem
Na ten cel przeznaczam moje specjalne obeliski kryształowe, które idealnie nadają się do domu, siedziby firmy czy jako prezent dla szefa lub nagroda s...
1000 zł
Zakończona

Wpłaty 55

 
Dane ukryte
300 zł
UJ
Urszula Jacyk
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
WL
Weronika
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
60 zł
EL
Emilia Lisiewicz
50 zł
ED
Elżbieta Dąbrowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków