id: pfcbcc

GROTA KRYSZTAŁOWA dla Domu Dziecka

GROTA KRYSZTAŁOWA dla Domu Dziecka

10 835 zł 
z 10 800 zł
100%
zakończona 08.01.2020r
55 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

  • Jesteśmy obecnie na etapie zakończenia malowania i lakierowania ścian groty wraz z umiejscawianiem i mocowaniem kryształów na różne kleje i spoiwa co jest ciekawym doświadczeniem. Dzięki Waszemu wspaniałomyślnemu wsparciu będę miał możliwość dokupienia jeszcze brył kwarcu różowego, turmalinów i fluorytów, które wzmocnią grotę i napełnią ją światłem Miłości i witalności. Największe podziękowania należą się Pani Weronice oraz szlachetnej rodzinie z Domu Kryształowego za wspaniały dar kosza cudownych i bardzo wartościowych okazów kryształów. Wielkie dzięki za każdy okruch czystego serca.
    Czytaj więcej
  • Po moim wykładzie na powitaniu jesieni u Krysi Maciąg w sobótce otrzymałem wspaniałe podziękowania i wsparcie pieniężne i kryształowe między innymi od Dorotki N. wychowanki jednego z domów dziecka, która doskonale rozumie emocjonalne i duchowe potrzeby dzieci w takich placówkach. Daje mi to nadzieję na realizację nie tylko tego projektu ale i wielu kolejnych bo ludzi o kryształowych sercach jest coraz więcej i włąśnie dlatego razem możemy stopić LÓD cierpienia w sercach wielu wielu dzieci ... a w końcu wszystkich ludzi. Z serca dziękuję Wam za te wspaniałe kryształowe dary ;-)
    Czytaj więcej
  • Dziś otrzymałem od starej wspaniałej przyjaciółki Tessi paczkę z kryształami, które postanowiła za moim pośrednictwem umieścić w grocie kryształowej, która staje się UZDRAWIAJĄCYM MIEJSCEM MOCY. Jeśli też chcecie mieć swój kryształek jako "świadka" do kwantowo-holotropowej transmisji stałego pola ochrony, uzdrawiania i spełniania marzeń - to przyjmuję wszystkie "niewykorzystane" kryształy jakie macie w domu. Jeśli chcecie jednocześnie dołożyć się do projektu - to mogę w Waszym imieniu zakupić odpowiednio oczyszczony i zaprogramowany kamień albo wypożyczyć (na przykład osobie chorej z rodziny - najsilniej doładowane egzemplarze na czas powrotu do zdrowia). Wkrótce zacznę publikować video-kursy z instrukcjami stosowania konkretnych kryształów na konkretne dolegliwości (już można zadawać pytania - odpowiem na wszystkie, które będę znał - jeśli komuś będzie bardzo zależało to dowiem się w głębokim procesie medytacji). Wspomnę jeszcze o jednym ważnym aspekcie tej - ważnej dla mnie zrzutki; osoby, które potraktują mnie poważnie i wesprą chociaż złotówką lub chociażby udostępnią mój projekt dalej - ja też potraktuję poważnie kiedy się do mnie zgłoszą i zachowam je nie tylko w mojej życzliwej pamięci lecz stworzę dla nich specjalne miejsce na ołtarzu w mojej Kryształowej Świątyni żeby mieli stałą ochronę wraz ze wspomaganiem wszystkich ich działań i pozytywnych zamierzeń... Pamiętajmy, że tylko zmiana naszej postawy z egoistycznej na ALTRUISTYCZNĄ może odwrócić upadek starego świata, w którym żyjemy i wprowadzić naszą planetę na nowe tory wzlotu duchowego i realizacji wielkiego projektu Nieba na Ziemi. Ogromnie dziękuję wszystkim za zrozumienie i wszelką pomoc :-)
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

p6ec33c140a217d8.jpegDom Dziecka będzie miał piękną bajkową krainę wymalowaną przez prawdziwą czarodziejkę Anię Miarczyńską - a ja wszystko co mogę dać od siebie to piękne kryształy zdobiące grotę dla dzieci.

Uświadomiłem sobie w swoje 44 urodziny, że zrobiłem w życiu za mało dobrych rzeczy - a widząc pracę Ani Miarczyńskiej (dla Domu małego dziecka w Warszawie przy ul. Międzyparkowej 5) zachwyciła mnie jej grota, którą własnoręcznie stworzyła i wymalowała. Miejsce idealnie nadające się na kryjówkę, gdzie można uciec na chwilę przed, aż nazbyt trudnym i zwyczajnym światem...

Pomyślałem sobie od razu, że zawsze marzyłem o takiej grocie ... I TO CAŁEJ W KRYSZTAŁACH!

Dlatego zadeklarowałem się, że wspólnie z Anią dokończymy tą grotę - wyklejając ją całkowicie rozmaitymi naturalnymi kryształami, których mam sporą kolekcję i zamierzam je przeznaczyć na ten cel. Dodatkowo będzie też montowany suchy basen z kulkami, który też napełnimy różnorodnymi szlifowanymi (bębnowanymi) kryształami, żeby dzieci mogły je sobie wyławiać z dna basenu i marzyć o dalekomorskich przygodach i poszukiwaniu skarbów - co może je przekonać, że ten świat wcale nie jest taki szary i zwyczajny ;-)

Mam taką nadzieję, że nie tylko ja wierzę, że można zasłużyć swoją pracą i dobrym sercem na wiele uśmiechów szczęścia i zadziwienia paru dzieciaczków, które nie mają swoich rodziców ani pewności siebie ale ten mały kryształ w ich dłoni sprawi, że świat się do nich uśmiechnie i zasieje nadzieję w ich serca...

Za zebrane pieniądze planuję zakupić materiały do wykończenia i zamontowania brył kryształowych w grocie oraz 100 kg lub więcej - kolorowych kryształów do wysypania nimi suchego basenu - żeby dzieci mogły zabierać swoje znaleziska potrzebny jest pewien zapas.

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc w wypromowaniu tej zrzutki i wspólną realizację tego marzenia obyśmy wszyscy mieli otwarte serca na innych bo wtedy dzieją się C U D A :-)

Zapraszam też do obejrzenia i wsparcia zrzutki Ani Miarczyńskiej:

https://zrzutka.pl/nx6rne

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 55

 
Dane ukryte
300 zł
UJ
Urszula Jacyk
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
WL
Weronika
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
60 zł
EL
Emilia Lisiewicz
50 zł
ED
Elżbieta Dąbrowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Przepustka do Republiki Marzycieli

Kalendarzyk listkowy na 2020 rok z hasłem dostępu do ciekawych filmów, poradników i relacji dzieci po zabawach z kryształami.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 120 zł i więcej
Wisiorek z labradorytu w srebrze

Piękna biżuteria z kryształem szczęścia - labradorytem, ofiarowanym specjalnie na okoliczność wspierania tej zrzutki.

rozwiń

(pozostało 50 z 50)

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Zabieg uzdrawiający kryształami

Specjalnie dla Ciebie - masaż kryształami działający relaksacyjnie, odmładzająco, anty-stresowo i regeneracyjnie na cały organizm. 

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Specjalnie dobrany kryształ z grawerowanym podziękowaniem

Na ten cel przeznaczam moje specjalne obeliski kryształowe, które idealnie nadają się do domu, siedziby firmy czy jako prezent dla szefa lub nagroda specjalna dla specjalnej osoby. Kryształy działają ochronnie jako stabilne miejsce mocy i warte są tej ceny...

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Specjalnie dobrany kryształ z grawerowanym podziękowaniem

Na ten cel przeznaczam moje specjalne obeliski kryształowe, które idealnie nadają się do domu, siedziby firmy czy jako prezent dla szefa lub nagroda specjalna dla specjalnej osoby. Kryształy działają ochronnie jako stabilne miejsce mocy i warte są tej ceny...

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

865 833 zrzutki

i zebrali

768 385 858 zł

A ty na co dziś zbierasz?