Profil organizatora

Elżbieta Demus van Oosten

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

05.04.2019


Imię

Elżbieta

Nazwisko

Demus van Oosten


O użytkowniku

Mam blisko 70 lat, mieszkam obecnie w Bydgoszczy, pochodzę z Łodzi. Jestem emerytką, w Polsce byłam, przed poślubieniem Holendra i osiedleniem się w Holandii, radczynią prawną i prowadziłam obsługę prawną kilku firm państwowych i spółdzielczych , w Holandii pracowałam fizycznie w narodowym przemyśle holenderskim - przy roślinkach, na giełdzie roślin w Honselersdijk w firmie Sion's Plant, gdzie po paru latach "wyzwoliłam się" na brygadzistkę i szefową produkcji. Po pięciu latach od śmierci Henka, mego ukochanego męża, w 2007 roku, wróciłam do Polski. Jestem aktywistką polityczną i społeczną.

Nasi użytkownicy założyli

371 156 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.