Profil organizatora

Paweł Klejbor

Dołączono

09.06.2016


Imię

Paweł

Nazwisko

Klejbor



O użytkowniku

Do swoich sukcesów mogę zaliczyć zdobycie szczytu Mount Blanc 4810 m n. p. m. w 2016 roku, a także najwyższy szczyt obu Ameryk - Aconcagua 6962 m n. p. m. w 2017 roku. Aconcagua została zdobyta dla Irka chorego na raka. W tym samym roku, dzięki pomocy partnerów, udało się wyruszyć na najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro 5895 m n. p. m. - w koszulce Gdyńskiego Hospicjum Dziecięcego „Bursztynowa Przystań”. W roku 2018 został zdobyty Elbrus 5642 m n. p. m., na który miałem zaszczyt wchodzić w koszulce „Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym”. Koszulki ze szczytu wraz ze zdjęciem zostały przekazane na aukcje charytatywne, a także bezpośrednio do osób zainteresowanych. Dodatkowo staram się pomagać nie tylko w kraju, ale również za granicą, jeśli nadarza się taka okazja. Do pięknej, ale biednej Afryki przewiozłem około 20 kg przyborów szkolnych dla jednej ze szkół na Zanzibarze

Nasi użytkownicy założyli

361 037 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.