Profil organizatora

Paweł Klejbor

Dołączono

09.06.2016


Imię

Paweł

Nazwisko

KlejborO użytkowniku

Do swoich sukcesów mogę zaliczyć zdobycie szczytu Mount Blanc 4810 m n. p. m. w 2016 roku, a także najwyższy szczyt obu Ameryk - Aconcagua 6962 m n. p. m. w 2017 roku. Aconcagua została zdobyta dla Irka chorego na raka. W tym samym roku, dzięki pomocy partnerów, udało się wyruszyć na najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro 5895 m n. p. m. - w koszulce Gdyńskiego Hospicjum Dziecięcego „Bursztynowa Przystań”. W roku 2018 został zdobyty Elbrus 5642 m n. p. m., na który miałem zaszczyt wchodzić w koszulce „Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym”. Koszulki ze szczytu wraz ze zdjęciem zostały przekazane na aukcje charytatywne, a także bezpośrednio do osób zainteresowanych. Dodatkowo staram się pomagać nie tylko w kraju, ale również za granicą, jeśli nadarza się taka okazja. Do pięknej, ale biednej Afryki przewiozłem około 20 kg przyborów szkolnych dla jednej ze szkół na Zanzibarze

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.